2024 30 balandžio

Iškovota sunki ir svarbi pergalė

Lietuvos moterų rankinio čempionate sunkią – ketvirtą pergalę iškovojo Klaipėdos „Viesulo–Dragūno“ ekipa, 35:33 palaužusi Šiaulių „Dubysą“.

Po pirmųjų apylygių minučių, viešnios išsiveržė į priekį 8:5. Tačiau pajūrio rankininkės, pelniusios keturis įvarčius be atsako, jas pavijo ir aplenkė.

Dar kartą šiaulietės atitrūko 25-ąją min. – 15:12. Pasikartojo tas pats scenarijus. Daivos Pakulienės auklėtinės vėl išlygino skirtumą ir net pačios įgijo 2 įvarčių pranašumą – 18:16.

Po pertraukos ir toliau vyko nuožmi kova. 37-ąją min. klaipėdietės pirmą kartą atitolo 3 įvarčiais – 23:20.

Nors varžovės daug kartų buvo sušvelninusios santykį iki vieno įvarčio, tačiau iki finalinės sirenos klaipėdietės taip ir neleido „Dubysai“ išlyginti rezultato. Du sykius „Viesulo-Dragūno“ merginos turėjo 4 įvarčių rezervą – 32:28, 33:29, tačiau per paskutiniąsias minutes buvo karšta.

Laimė, sunkiu metu pajūrio komanda gerai gynėsi ir išsaugojo pergalingą rezultatą.

Šiaulietės iki akistatos su klaipėdietėmis turėjo tiek pat taškų, tačiau buvo sužaidusios dvejomis rungtynėmis daugiau. Po sėkmingo susitikimo „Viesulas–Dragūnas“ su 8 taškais palypėjo į penktą vietą tarp devynių komandų.

„Viesulas–Dragūnas“ – „Dubysa“ 35:33 (18:16).

„Viesulas–Dragūnas“: Vanesa Grišmanauskaitė – 7, Austėja Rimkutė – 6, Aušra Stroputė – 5, Elizabeta Klapčiukaitė – 4, Dovilė Mižutytė, Skirmantė Pociūtė, Fausta Abrutytė – po 3, Samanta Klovaitė, Mireta Rutytė – po 2.