2024 29 balandžio

„Briedžiai“ neišsikapanoja iš nesėkmių pelkės

Klaipėdos LCC Tarptautinio universiteto penketukas, šeštadienį savo arenoje 81:86 pralaimėjęs Vilniaus „Rivile“ ekipai, patyrė šeštą iš eilės pralaimėjimą Regionų krepšinio lygos A diviziono čempionate.

Po nesėkmių virtinės uostamiesčio studentai atsidūrė dvejopoje padėtyje. Jie yra ties iškritimo į B divizioną riba, tačiau vis dar turi geras galimybes pakilti į dvyliktuką ir tęsti kovą dėl A diviziono nugalėtojo vardo.

„Rivile“ klubas – vienvaldis pirmenybių lyderis, į Klaipėdą atvyko turėdamas 21 pergalę ir patyręs 5 pralaimėjimus.

Nors vilniečiai – stiprūs, tačiau nėra geležiniai ir juos galima palenkti. Tuo įsitikino Jurgio Petrausko kariauna, su svečiais, kaip lygūs su lygiais, kovojusi 37 minutes.

LCC TU įspūdingai pradėjo susitikimą – 20:10. Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai buvo įgiję 15 taškų pranašumą – 32:17. Tačiau įsigudrino jį iššvaistyti dar iki ilgosios pertraukos – 40:40. Uostamiesčio studentai per paskutiniąsias antrojo ketvirčio minutes leido varžovams pelnyti 13 taškų iš eilės.

Tačiau pajūrio penketukas po pertraukos išbėgo žaisti lyg nieko nebuvę ir vėl narsiai kibo svečiams į atlapus. Tačiau dar kartą pabėgti vilniečiai „briedžiams“ neleido – buvo šalia. O baigiantis trečiajam kėliniui „Rivile“ turėjo 4 taškų persvarą – 61:57.

Lemiamos buvo paskutinės trys minutės. Svečiai pirmaudami vos 76:74, pelnė dar 5 taškus ir nutolo 81:74.

LCC TU krepšininkai keletą kartų buvo sumažinę skirtumą iki 4 taškų, tačiau daugiau nieko negalėjo padaryti.

LCC TU – „Rivile“ 81:86 (22:15, 18:25, 23:24, 18:22).

LCC TU: Glebas Kopancevas – 18, Martynas Sabaliauskas – 15, Wamulundi Simwinga – 14, Paulius Piktuižis – 11, Filipas Radišičius – 8, Edgaras Zilys – 7, Nikita Sokolovas – 5, Stefano Manavis – 2, Domantas Zaboras – 1.