2024 27 balandžio

Islandijoje Lietuvos rankininkai patyrė triuškinamą pralaimėjimą

Lietuvos rankininkai, Islandijoje pralaimėję šios šalies nacionalinei rinktinei 20:36, nesėkmingai pradėjo 2022 m. Europos čempionato atrankos turnyrą.

Jau po pirmųjų 30 min. šeimininkai buvo priekyje 19:10. Antrajame kėlinyje islandai toliau siautė. Jiems dar padėjo ir teisėjai, 39-ąją min. už abejotiną pražangą raudoną kortelę parodę Lietuvos komandos lyderiui Lukui Simėnui.

Net 20 minučių nežaidęs klaipėdietis su 5 įvarčiais buvo vienas rezultatyviausių tarp mūsų šalies žaidėjų.

5 kartus taikliai atakavo ir Aidenas Malašinskas. Uteniškis net 4 įvarčius pelnė realizavęs 7 m baudinius. Antrajame kėlinyje pastebimas buvo „Dragūno“ krašto puolėjas Mykolas Lapiniauskas, pelnęs 3 įvarčius. Uostamiesčio ekipos lyderis Gabrielius Virbauskas iki pertraukos taikliai atakavęs 2 kartus, antroje pusėje nepadidino įvarčių sąskaitos. 3 įvarčius pelnė Vokietijoje rungtyniaujantis klaipėdietis Mindaugas Dumčius.

Po prastos pradžios – 3:9, 5:11, mūsų rankininkams buvo pavykę sustabdyti varžovus ir sumažinti skirtumą iki 8:12. Tačiau kitą tarpsnį islandai laimėjo net 6:1 ir atitolo 18:9. Antroje pusėje skirtumas tik augo – 22:11, 27:14, 32:17.

Sekmadienį lietuviai 16 val. Vilniuje kausis su portugalais.