2024 26 balandžio

38-erių artileristas iš Klaipėdos vis dar šaudo taikliai

Išsiskyrus „Neptūno“ ir Tomo Delininkaičio keliams, 38-erių klaipėdietis karjerą tęsia Virginijaus Šeškaus ugdomoje Jonavos „CBet“ komandoje.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate, svariai padedant T.Delininkaičiui, jonaviečiai (5 pergalės; 1 pralaimėjimas) yra tarp lyderių – antri.

Pastarajame ture artileristas iš Klaipėdos 24 taškais prisidėjo prie pergalės 97:74, kurią „Cbet“ penketukas iškovojo Molėtuose, 97:74 (18:20, 33:13, 24:23, 22:18) įveikęs „Ežerūną-Atletą“.

Penktą pergalę paeiliui iškovoję jonaviečiai įsisiautėjo antrajame kėlinyje, per kurį svečiai pelnė 33 taškus.

T.Delininkaitis per 27 minutes pelnė 24 taškus: pataikė abu dvitaškius, 5 tritaškius iš 9 ir 5 baudas iš 6, atkovojo 2 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 4 kartus suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

Klaipėdietis vidutiniškai per rungtynes pelno po 15 taškų (14 vieta čempionate).