2024 27 liepos

Lietuvos rankininkai pralaimėjo ir Portugalijos rinktinei

Lietuvos rankininkams nesėkmingai susiklostė 2022 m. Europos čempionato atrankos turnyro antrosios rungtynės. Lietuviai Vilniuje 25:34 (14:18) pralaimėjo Portugalijos rinktinei.

Mūsų šalies ekipai nesėkmingai susiklostė pirmasis kėlinys, ypač jo antroji pusė. Po pirmųjų minučių portugalai pabėgo į priekį 7:2, tačiau lietuviai juos nuolat persekiojo – 5:7, 7:9, 9:10. Esant pastarajam rezultatui portugalai laimėjo tarpsnį 8:2 ir atitolo 18:12. Po 30 min. svečiai pirmavo 18:14.

Antrojo kėlinio pradžia buvo užkeikta lietuviams. Jie iš šimtaprocentinių progų nepataikė bent penkis kartus. Tuo pasinaudoję portugalai atitolo ir daugiau neleido šeimininkams priartėti. Mūsų šalies nacionalinėje komandoje žaidę klaipėdiečiai pelnė dalį įvarčių: Mindaugas Dumčius ir Gabrielius Virbauskas po 3, Mykolas Lapiniauskas ir Lukas Simėnas po 1.