Klaipėdiečiai mušė įvarčius, tačiau neišgelbėjo Gargždų ekipos nuo pralaimėjimo

Antrą pralaimėjimą Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate patyrė „Gargždų pramogų“ ekipa. Gargždiškiai Jonavoje 4:7 pralaimėjo Alytaus „Dainavai“.

Du kartus į priekį išsiveržę dzūkai buvo pavyti (1:0, 1:1, 3:1, 3:3) tačiau trečią kartą „pramogautojams“ nepavyko pasiekti atitolusių dainaviškių (3:6, 4:6, 4:7).

Pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino klaipėdietis Erikas Vainoras.  Prasidėjus antrajai pusei dar du klaipėdiečių – Aurimo Skurdelio ir Ernesto Razono įvarčiai vėl atstatė pusiausvyrą – 3:3.

Skylėta gargždiškių gynyba leido dzūkams džiaugtis pirmąja pergale čempionate.

Dar vieną kamuolį į alytiškių vartus pasiuntė Valdas Pocevičius.

„Pramogų“ ekipoje rungtyniavo gražus būrelis uostamiesčio futbolininkų, be minėtųjų žaidėjų, dar protokole buvo vartininkas Žymantas Butkus (nepasirodė aikštelėje), Donatas Surblys, Martynas Vėlyvis ir Germanas Jezerskis.

Prieš tai „Dainava“ Prienuose, po trilerio per paskutiniąsias minutes, 2:3 pralaimėjo Akmenės rajono „Akmenei“ – 2:3. Paradoksas: pergalingą įvartį paskutinę minutę į dzūkų vartus įmušė Klaipėdoje įsikūręs dzūkas (gimęs Alytuje) Tadas Labukas.