2024 24 balandžio

Gal „Neptūno“ dubleriai pamanė, kad prasidėjo Kalėdos?

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ vaikinai, Mažeikiuose pralaimėję 83:88 „Erelių“ komandai, suteikė šeimininkams neįtikėtino džiaugsmo.

Nacionalinės krepšinio lygos čempionato autsaideriai iki tol buvo pralaimėję visas rungtynes. O jų ne tiek ir mažai – net 12.

Rungtynės prasidėjo komandoms keičiantis sėkmingomis atakomis, o įpusėjus kėliniui klaipėdiečiai įgijo 6 taškų persvara. Antroje kėlinio dalyje „Ereliai“ pradėjo agresyviau gintis ir po Mintauto Bulanovo tritaškio išsiveržė į priekį trimis taškais, tačiau Kornelijus Zikas paskutinėje klaipėdiečių atakoje sumažino skirtumą iki minimalaus santykio – 21:22.

Antrajame kėlinyje „Ereliai“ Dominyko Bučo pastangomis įgijo dviženklį pranašumą. „Neptūnas-Akvaservis“ vis priartėdavo iki varžovų, tačiau sėkmingiau ketvirtį užbaigę mažeikiškiai, išėjo ilsėtis turėdami 4 taškų pranašumą – 45:41.

Antroje rungtynių pusėje Simono Serapino auklėtiniai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau žemaičiai spurtavo ir pasiekė 8 taškų pranašumą – 70:62.

Lemiamame ketvirtyje likus žaisti 90 sekundžių rezultatas buvo lygus, tačiau  Augustinas Venckus dviem tritaškiais šūviais pavertė perniek klaipėdiečių pastangas išsigelbėti.