Per parą – antra „briedžių“ pergalė

LCC TU krepšininkai, praėjus vos 16 valandų po pergalės prieš Kauno rajono „Omegos“, vėl turėjo išbėgti į aikštelę, žaisti Regioninės krepšinio lygos čempionato rungtynes su Kauno technologijos universitetu.

Permainingai vykusi kova per paskutiniąsias sekundes patikrino komandų psichologinę tvirtybę. Ji kiek geresnė buvo uostamiesčio studentų, šventusių pergalę 80:77.

Pirmasis kėlinys geriau klostėsi KTU komandai, išsiveržusiai į priekį 25:18.

„Briedžiai“ antrajame kėlinyje išsijudino ir pradėjo varžovus badyti ragais bei trypti kanopomis. Jurgio Petrausko auklėtiniai antrąjį ketvirtį laimėjo didesniu nei dvigubai skirtumu – 31:15. LCC TU penketukas pasitiko didžiąją pertrauką pirmaudami 49:40.

Trečiajame kėlinyje tęsėsi klaipėdiečių pasaka. Jie turėtą dar labiau padidino ir likus žaisti dešimt minučių, pajūrio krepšininkai paliko svečius užnugaryje 15 taškų skirtumu – 66:51

Tačiau klaipėdiečiai jos vos neišbarstė paskutiniajame ketvirtyje. Du kartus KTU penketukas buvo ištirpdęs santykį iki 1 taško. O esant trijų taškų skirtumui, paskutinę sekundę kauniečio Juliaus Daugėlos mestas tritaškis nepasiekė tikslo.

Iškovoję penktą, ir ketvirtą iš eilės, pergalę „briedžiai“ palypėjo į septintą vietą RKL A divizione.

LCC TU – KTU 80:77 (18:25, 31:15, 17:11, 14:26).

LCC TU: T. Butrimas – 27, N. Sokolovas – 22, E. Žilys – 14, D. Strikulys – 6, S. Manavis – 5, M. Sabaliauskas – 3, G. Kopancevas – 2, D. Zaboras – 1.