„Briedžiai“ neatsilaikė Raseiniuose

Klaipėdos LCC TU penketukas, ilgai pirmavęs išvykos rungtynėse su „Raseiniais“, ketvirtajame kėlinyje sudėjo ginklus. Šeimininkai triumfavo įtikinamu skirtumu – 85:75.

Pajūrio ekipa patyrė septintą pralaimėjimą Regioninės krepšinio lygos A diviziono čempionate po 12 varžybų, raseiniškiai šventė aštuntą pergalę po dešimties susitikimų.

Uostamiesčio studentai po pirmųjų atakų, kai raseiniškiai pirmavo 6:5, perėmė iniciatyvą ir pirmajame kėlinyje įgijo 9 taškų pranašumą – 23:14.

Varžovai antrajame ketvirtyje sušvelnino skirtumą iki 24:25. Vėliau vyko krepšinis be pozicinių atakų. Krepšininkai iš vienos aikštelės pusės į kitą lakstė lyg viesulai. Jurgio Petrausko auklėtiniai ilgai buvo priekyje, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką šeimininkai išlygino rezultatą – 45:45.

Trečiasis kėlinys buvo itin permainingas. Kai atrodė, kad „Raseinių“ ekipa, išsiveržusi į priekį 49:45,  atitrūks nuo svečių, klaipėdiečiai vėl rado jėgų įgyti net 7 taškų pranašumą – 60:53, 62:55.

„Briedžių“ ragai ėmė linkti, kai iki susitikimo pabaigos buvo likusios penkios minutės. Raseiniškiai laimėjo tarpsnį net 11:0. Išlipę iš duobės 67:71, į ją įstūmė klaipėdiečius 78:71.

Per likusias 2 min. 27 sek. LCC TU komandos atakos buvo chaotiškos, metimai neparuošti. „Raseinių“ ekipa lengvai apgynė pergalingą skirtumą.

Šeštadienį klaipėdiečių laukia kova namie su dar vienais RKL A diviziono lyderiais – „Biržų“ krepšininkais.

„Raseiniai“ – LCC TU – 85:75 (21:25, 24:20, 16:17, 24:13).

LCC TU: D. Strikulys – 18, W. Simwinga – 11, A. Kareniauskas, N. Sokolovas, T. Butrimas – po 10, S. Manavis, M. Sabaliauskas – po 7, E. Žilys – 2.