„Knašiukai“ kapituliavo Kuršėnuose

Dviejų Regioninės krepšinio lygos B diviziono turnyrinės rikiuotės kaimynų mačas Kuršėnuose tarp „Grafų furniture“ ir Klaipėdos „VKKM-Neptūno“ komandų baigėsi šeimininkų sėkme 72:62.

Rezultatas neatspindi rungtynių eigos. Tokį skirtumą kuršėniškiai susikrovė likus žaisti vos dvi minutes.

Susitikimą aktyviau pradėję „knašiukai“, greitai įgijo 7 taškų pranašumą – 12:5, 14:7. Tačiau greitai jį iššvaistę – 14:13, klaipėdiečiai pirmajame kėlinyje dar sykį nutolo 19:13.

Kone iki paskutiniųjų minučių vyko apylygė kova. Į priekį išsiverždavo tai viena ekipa, tai kita.

Likus žaisti 4 min. 31 sek. penketukus skyrė vos 1 taškas – 59:58. Kone lemiamas buvo kuršėniškio Deivido Juozaičio tritaškis, po kurio šeimininkai nutolo 66:60.

Skubėdami klaipėdiečiai klydo blogai perduodami arba tiesiog varydami kamuolį. Tuo pasinaudoję varžovai buvo pasiekę rekordinę persvarą – 72:60.

Kuršėnų penketukui tai buvo trečioji pergalė per devynerias rungtynes, o būsimieji „Neptūno“ komandos krepšininkai patyrė penktą pralaimėjimą per šešerias rungtynes.

„Grafų furniture“ – „VKKM-Neptūnas“ – 72:62 (18:19, 17:14, 20:18, 17:11).

„VKKM-Neptūnas“: M. Pronskus – 16, K. Keinys – 11, M. Staponas – 10, A. Brazauskas – 8, E. Narkus, E. Stulpinas – po 6, R. Šakaitis – 3, K. Jurkus – 2.