2024 27 liepos

LCC TU krepšininkai pademonstravo, kad turi galingų ginklų

Regioninės krepšinio lygos A diviziono čempionate šešta pergale nudžiugino Klaipėdos LCC Tarptautinio universiteto penketukas.

Išvakarėse pralaimėję „Raseinių“ komandai 75:85, šeštadienį uostamiesčio studentai buvo neatpažįstami. Gal dėl to, kad žaidė sau įprastoje arenoje, jie sutriuškino panašaus, kaip „Raseiniai“, pajėgumo „Biržų“ penketuką 95:73.

Susitikimas tarp „briedžių“ ir alaus krašto krepšininkų prasidėjo permainingai. Pirmajame kėlinyje į priekį iššokdavo tai viena, tai kita komanda. Iš pradžių LCC TU pirmavo 15:10, po to „Biržai“ buvo priekyje 25:18 ir 28:20.

Lyg stebuklinga lazdele pamojus, klaipėdiečiai ne tik išlygino, bet ir išsiveržė į priekį 30:28. Tačiau aukštaičiai sustabdė įsibėgėjusią Jurgio Petrausko kariauną ir vėl ėmė dominuoti – 43:38.

Lemiamas buvo trečiasis ketvirtis. Nežinia, kokių vitaminų treneris davė auklėtiniams, tačiau „briedžiai“ ėmė siautėti po areną.

Pirmą salvę į varžovų apkasus klaipėdiečiai paleido esant rezultatui 50:47. Skirtumas akimirksniu šoktelėjo iki 58:47.

Antra salvė nugriaudėjo paskutiniajame kėlinyje, kai šeimininkų persvara pakilo iki 15 taškų – 84:69, o vėliau ir dar daugiau.

Finalinė sirena skelbė klaipėdiečių pergalę 95:73. LCC TU, sužaidusi 13 rungtynių, įsitvirtino turnyrinės rikiuotės viduryje. Pasiekę artimiausiose varžybose bent dvi pergales, studentai būtų arti pirmaujančių diviziono komandų.