2024 25 balandžio

Septintas iš eilės antausis – taip galima ir nokautą patirti

Klaipėdos „Neptūnas–Akvaservis“, namie 70:75 nusileidęs Marijampolės „Sūduvai–Mantingai“, Nacionalinės krepšinio lygos čempionate patyrė septintą pralaimėjimą iš eilės.

Rungtynes prasidėjo abipusėmis rezultatyviomis atakomis. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti minutę klaipėdiečiai dar turėjo 2 taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidę marijampoliečiai įgijo 3 taškų persvara – 21:18.

Antrajame kėlinyje „Sūduva–Mantinga“ buvo susikrovusi 8 taškų pranašumą. Mato Vaitkaus ir Nojaus Mineikio pastangomis uostamiesčio krepšininkai priartėjo iki 2 taškų. Kėlinį taikliu metimu užbaigęs Šarūnas Beniušis padvigubino svečių pranašumą – 40:36.

Po pertraukos aikštelėje ir toliau vyko įnirtinga kova, o likus žaisti dvi minutes iki kėlinio pabaigos „Neptūnas–Akvaservis“ po N. Mineikio penkių iš eilės pelnytų taškų vėl atsidūrė priekyje. Tačiau per likusias 30 sek. Rokas Stankevičius pataikė du dvitaškius ir „Sūduva-Mantinga“ susigrąžino persvarą – 52:49.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes „Sūduva-Mantinga“ turėjo 10 taškų pranašumą, šeimininkai dar bandė spausti varžovus ir buvo sumažinę skirtumą iki 3 taškų, tačiau pergalę šventė suvalkiečiai.

„Neptūnas–Akvaservis“ – „Sūduva–Mantinga“ 70:75 (18:21, 18:19, 13:12, 21:23).

„Neptūnas–Akvaservis“: M. Vaitkus – 17, D. Romančenka – 15, G. Mažeika – 11, N. Mineikis – 10, L. Kreišmontas – 5, G. Leščiauskas, M. Mockus – po 4, A. Brazauskas, K. Zikas – po 2.