2024 19 balandžio

N. Valskis vėl prabilo – įmušė dar du įvarčius

Indijos futbolo čempionate naujuosius metus apmaudžiu pralaimėjimu pradėjo klaipėdiečio Nerijaus Valskio atstovaujama „Jamshedpur“ komanda.

10-ojo turo rungtynėse Džamshedpuro vienuolikė 2:3 gavo antausį nuo apatinėje turnyrinės rikiuotės dalyje esančios „Kerala Blasters“ ekipos.

N. Valskis po sykį taikliai spyrė abiejose kėliniuose. 36-ąją min. jis išlygino rezultatą – 1:1, o 84-ąją – sušvelnino skirtumą – 2:3.

Per likusias minutes iki pagrindinio laiko pabaigos ir per pridėtas minutes „Jamshedpur“ futbolininkai stengėsi bent išgelbėti tašką, tačiau ir lygiųjų nepavyko pasiekti.

Dvigubai apmaudu dėl nesėkmingos baigties yra todėl, kad varžovai nuo 67-osios min. žaidė dešimčia – už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išlydėtas Lalruatthara. Rungtyniaudami be vieno futbolininko svečiai įmušė du įvarčius ir atėmė iš N. Valskio ekipos labai brangius taškus.

Klaipėdietis yra įmušęs 8 įvarčius – daugiausia savo komandoje.