Išsprūdo pergalė likus keturioms sekundėms

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“, pirmavęs iki paskutinių sekundžių, apmaudžiai pralaimėjo Šilutėje – 80:82. Tai aštuntoji iš eilės uostamiesčio taikliarankių nesėkmė Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse.

Galingu žaidimu rungtynes pradėjęs „Neptūnas-Akvaservis“, pabėgo į priekį 11:0, ir nuolat buvo priekyje.

Prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai sušvelnino skirtumą iki 3 taškų, tačiau netrukus klaipėdiečiai į tai atsakė trimis tritaškiais bei Luko Kreišmonto dvitaškiu (su pražanga). Likus iki didžiosios pertraukos dviem minutėms „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo rekordinį 15 taškų pranašumą – 45:30.

Po poilsio pauzės komandoms sunkiai sekėsi rasti kelių varžovų krepšio link. Įpusėjus kėliniui po Dovydo Romančenkos tritaškio „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo 13 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigą vėl geriau sužaidę Šilutės krepšininkai priartėjo iki 6 taškų 65:59

Ilgai vijęsi, šilutiškiai rezultatą savo naudai persvėrė likus žaisti tris minutes, tačiau netrukus vėl Simono Serapino kariauna susigrąžino iniciatyvą.

Kone visas rungtynes vos septyniais krepšininkais žaidusi „Šilutės“ ekipa, nuo suoliuko pakėlė ir aštuntąjį – klaipėdietį Valdą Vasylių. Pastarųjų turų geriausias lygos žaidėjas dėl nežinia kokios priežasties aikštelėje nepasirodė 38 minutes, o kai išėjo, padėjo komandos draugams išplėšti pergalę.

Likus žaisti minutę „Neptūno“ dubleriai dar turėjo 3 taškų pranašumą, tačiau juos palaidojo pamario penketukui atstovaujantis klaipėdietis Herkus Kumpys. Jis dėjimu sušvelnino skirtumą iki minimalaus, o likus4 sek. tritaškiu išplėšė pergalę „Šilutės“ komandai.

Daugiausiai nemalonumų uostamiesčio komandai padarė trečiasis klaipėdietis (jų buvo keturi) – Mindaugas Stašys. Į savo buvusios komandos krepšį jis pelnė 25 taškus, surinko 28 naudingumo balus. H. Kumpio sąskaitoje 22 taškai, dar vieno „legionieriaus“ iš Klaipėdos Ryčio Biliarto – 10.

„Šilutė“ – „Neptūnas–Akvaservis“ 82:80 (13:22, 28:28, 18:15, 23:15).

„Neptūnas–Akvaservis“: D. Romančenka – 21, N. Mineikis – 17, G. Leščiauskas – 14, P. Piekus – 7, M. Vaitkus, G. Mažeika, A. Sidarevičius – po 6, L. Kreišmontas – 3.

Mato Baranausko („Neptūno–ASkvaservis”) nuotr.