2024 18 balandžio

Pasvalio krepšininkams nepavyko atsilyginti

Klaipėdos „Neptūnas“ ir antrą kartą šiame sezone įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ penketuką. Įveikę aukštaičius jų žemėje 77:73, pajūrio žaidėjai iškovojo penktą pergalę Lietuvos krepšinio čempionate.

Visas rungtynes nei vienai komandai nepavyko atitolti didesniu nei dviženkliu skirtumu. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai antrajame kėlinyje turėjo 6, o prasidėjus trečiajam ketvirčiui – 4 taškų pranašumą.

Po trijų kėlinių situacija ir toliau buvo neaiški – „Neptūnas“ turėjo nedidelę persvarą – 61:59.

Paskutiniame ketvirtyje pirmuosius dešimt taškų klaipėdiečiams pelnė Matas Jogėla, Pasvalyje sužaidęs geriausią asmeninį sezono mačą.

Prasidėjus priešpaskutinei dvikovos minutei Džiugas Slavinskas atkovojo kamuolį po varžovų krepšiu ir pelnė dvitaškį. O kitos atakos metu jis pataikė tritaškį iš krašto, po kurio „Neptūnas“ išsiveržė į priekį 72:70.

Tai buvo lemiamas momentas. Per likusį laiką uostamiesčio penketukas išsaugojo pergalingą skirtumą.

Šioje dvikovoje jau žaidė nugaros traumą išsigydęs Martynas Mažeika, tačiau kapitonas per 12 min. taškų nepelnė.

Rezultatyviausiai tarp pajūrio krepšininkų žaidęs M. Jogėla pelnė 20 taškų ir uždirbęs 21 naudingumo balą.

19 taškų pelniusiam D.Slavinskui taip pat buvo rezultatyviausios rungtynės pajėgiausioje lygoje.

Ir trečias „Neptūno“ krepšininkas – Norbertas Giga pagerino sezono naudingumo rekordą – 18 balų.

„Po skaudaus pralaimėjimo „Šiauliams“ nebeliko nieko kito, kaip susikaupti, padaryti išvadas. Daugelį planų įvykdėme. Vėl buvo kaip linksmieji kalneliai – tai yra negerai, bet iškovota pergalė – puiku“, – pasidžiaugė „Neptūno“ strategas Tomas Gaidamavičius.

Kitas rungtynes klaipėdiečiai žais sekmadienį – Karaliaus Mindaugo taurės turnyro atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse su „Šiauliais“ stengsis apginti 15 taškų pranašumą, kurį iškovojo pirmojoje akistatoje.