2024 20 balandžio

Amerikietiški kalneliai Klaipėdoje

„Neptūno–Akvaservis“ penketukas namuose 88:72 nugalėjo pirmą kartą Lietuvos sporto istorijoje į Klaipėdą atvykusią Vilkaviškio komandą.

Septintą pergalę Nacionalinės krepšinio lygos čempionate iškovoję Simono Serapino auklėtiniai žaidė labai banguotai. Jie iššvaistė antrajame kėlinyje turėtą 18 taškų persvarą – 38:20.

Negana to, „Perlo“ ekipa po trijų kėlinių pirmavo 3 taškais – 58:55.

Iki ilgosios pertraukos klaipėdiečiai pataikė 10 tritaškių iš 22.

Trečiajame ketvirtyje pajūrio jaunuoliai taškus rinko tik baudų metimais.

Užtat lemiamą ketvirtį „Neptūnas–Akvaservis“ pradėjo surengęs atakų cunamį – 22:5.

Nors likus žaisti dvi minutes „Perlo“ komanda sumažino skirtumą iki 10 taškų, tačiau Lukas Kreišmontas pelnė 9 taškus ir įtvirtino klaipėdiečių pergalę.

„Neptūnas–Akvaservis“ – „Perlas“ 88:72 (21:15, 27:22, 7:21, 33:14).

„Neptūnas–Akvaservis“: Adomas Sidarevičius – 15 Gabrielius Mažeika, Lukas Kreišmontas – po 14, Gediminas Leščiauskas, Matas Vaitkus – po 12, Nojus Mineikis, Dovydas Romančenka, Mintautas Mockus – po 7.