2024 19 balandžio

Lietuvos salės futbolo rinktinė antrą kartą nusileido Nyderlandams

Pasaulio salės futbolo čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė dvi dienas iš eilės turėjo pripažinti Nyderlandų rinktinės pranašumą.

Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai antradienį pralaimėjo 0:2, o įvarčius šeimininkai sumušė per pirmąsias dešimt minučių. Išvakarėse Nyderlandų ekipa šventė dvigubai didesnę pergalę

Antrojoje akistatoje J. Ryvkinas nuo pirmųjų minučių leido pasireikšti klaipėdiečiui vartininkui Žymantui Butkui.

Lietuviai dvikovą pradėjo gerokai drąsiau nei pirmadienį – pavyko kontroliuoti kamuolį, pavyko dažniau lankytis prie varžovų vartų. Tačiau šiurkšti klaida prie savųjų vartų jau 4-ąją minutę varžovams leido pelnyti pirmąjį įvartį. Tevlikas Ceyaras buvo paliktas visiškai vienas prie vartų. Tuo varžovas sėkmingai pasinaudojo.

Dar apmaudžiau į Lietuvos rinktinės vartus krito antrasis įvartis. Po Jamalio el Ghannouti smūgio Ž. Butkus apmaudžiai praleido kamuolį į artimą kampą.

J.Ryvkinas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios į vartus stojo Egidijus Žagaras. Kėlinio viduryje lietuvius ištiko dar viena nesėkmė. Kovodamas su varžovu traumą patyrė Edgaras Baranauskas.

Bėgant laikui, žaidimas ir vėl išsilygino, o lietuviai pradėjo kurti progas, kurios tik per plauką nevirsdavo įvarčiais. Iš pradžių Benas Spietinis pataikė į virpstą, vėliau Artūras Juchno neįveikė vartininko, išbėgęs vienas prieš jį, dar vėliau – panašioje situacijoje atsidūrė tas pats B. Spietinis.

Savo galimybių turėjo ir aikštės šeimininkai, tačiau rezultatas iki susitikimo pabaigos nepakito.

Lietuvos rinktinei atstovavo dar du klaipėdiečiai – Tadas Labukas ir Aurimas Skurdelis. Jie antradienį neturėjo progų.