2024 27 gegužės

„Neptūnas“ pasirašė oficialią sutartį su N. Mineikiu

Klaipėdos „Neptūnas“ iki 2023-ųjų vasaros pratęsė kontraktą su šį sezoną pagrindinėje komandoje debiutavusiu Nojumi Mineikiu.

20-metis 201 cm taikliarankis klaipėdietis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate žaidė šešeriose rungtynėse.

Buvusio „Neptūno“ kapitono, o šiandien „Neptūno” vyriausiojo trenerio asistento Audriaus Mineikio sūnus šį sezoną rungtyniauja po kiek daugiau nei 11 minučių bei pelno po 7,8 taško. LKL pirmenybėse gana taikliai mėto tritaškius: iš 24 pataikė 12.

Vilkėdamas „Neptūno“ dublerių marškinėlius Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate N. Mineikis šį sezoną vidutiniškai per rungtynes žaidžia po 30 min., pelno po 13,8 taško, atkovoja po 7,8 kamuolio ir uždirba po 16,1 naudingumo balo.

Pagal atkovotus kamuolius NKL pirmenybėse jis užima 8-ąją vietą, o pagal efektyvumą – 16-ąją.

 „Džiaugiamės, kad krepšinio talentas perėjo visas grandis – žaidė RKL, NKL, o dabar žengia pirmuosius žingsnius ir LKL čempionate. Toks ir yra mūsų tikslas – užauginti žaidėjus „Neptūnui“. Nojus sparčiai tobulėja, tikimės, kad jis nesustos ir toliau eis į priekį. Šį sezoną N. Mineikis, turėdamas dvigubą licenciją, dar migruos tarp dviejų lygų, o kitą – visiškai pereis į „Neptūno“ pagrindinė komandą“, – buvo patenkintas „Neptūno“ sporto direktorius Dainius Vaitelis.

 „Žinoma, kad yra papildoma emocija atstovaujant „Neptūnui“. Vaikystėje pasvajodavau, kad užaugęs norėčiau žaisti „Neptūne“. Svajonė kažkiek pildosi, labai smagu“, – dar prieš du mėnesius, po debiuto „Neptūno“ komandoje, teigė N. Mineikis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *