2024 25 balandžio

Medaliai buvo čia pat, bet pasiekti nepavyko

Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionato merginų iki 18 m. estafetės rungtyje, vykusioje sekmadienį, vėl arti medalių buvo uostamiesčio „O! Klaipėdos“ mergaitės, rungtyniavusios merginų iki 18 grupėje

Rugilė Denisovaitė, Skaistė Skripkauskaitė, Eidvilė Tėvelytė, kiekviena šliuožusi po 4,2 km ir suradusi po 14 kontrolinių punktų (KP), užėmė ketvirtą vietą – 2 val. 44 min. 59 sek.

„O! Klaipėda-2“ (Junda ir Morta Siudikaitės, Patricija Kalvaitytė) buvo penkta tarp aštuonių komandų – 2 val. 59 min. 52 sek.

Kova dėl medalių susiklostė kiek netikėtai. Pirmą dieną triumfavusios Kauno „Gajos“ orientacininkės sekmadienį buvo diskvalifikuotos. Čempionėmis kiek netikėtai tapo Vilniaus sporto centro atstovės – 1 val. 44 min. 41 sek. Antrą vietą užėmusios Šiaulių JTC sportininkės nuo nugalėtojų atsiliko apie 27 min. – 2 min. 11 min. 38 sek. Trečią vietą užėmė Panevėžio SC merginos –  2 val. 24 min. 04 sek.

Vaikinų „O! Klaipėda“ (Teodoras Gedminas, Arnas Sausaitis, Oskaras Kalvaitis) ekipa užėmė šeštą vietą tarp devynių komandų. Uostamiesčio trijulė po 5 km nušliuožė ir po 17 KP atrado per 2 val. 54 min. 30 sek.

Čempionais antrą dieną iš eilės tapę Vilniaus sporto centro komandos nariai rungtį baigė per 1 val. 30 min. 09 sek.

Sidabrą iškovojo Panevėžio SC orientacininkai – 1 val. 43 min. 28 sek. , bronzą – Kauno „Gajos“ trijulė – 1 val. 49 min. 14 sek.

Moterų grupėje rungtyniavusi jungtinė Klaipėdos ir Molėtų komanda „Jaunystė–Klajūnas“ (Irina Adomaitienė, Ieva Baltriukaitė, Reda Žalimienė) buvo diskvalifikuota, o Klaipėdos vyrų komandos nebuvo.