2024 16 balandžio

Lyderėms bandyta pasipriešinti, tačiau nepavyko

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkės, šauniai kovojusios su Lietuvos moterų krepšinio čempionato lyderėmis Vilniaus „Kibirkšties–MRU“  žaidėjomis, turėjo pripažinti nė karto sezone nepralaimėjusių varžovių pranašumą 50:72.

Uostamiesčio penketukas patyrė septintą nesėkmę po 17 susitikimų, o sostinės komanda šventė 17 pergalę.

Beveik visas rungtynes iš paskos ėjusios „Neptūno“ krepšininkės, prasidėjus ketvirtajam kėliniui, ir atsilikdamos 39:53, surengė šturmą.

Po Agnės Černeckytės dviejų tritaškių iš eilės, Andros Gabalytės vieno tritaškio, klaipėdietes nuo šeimininkių skyrė vos 6 taškai – 48:54.

Ties šia vieta užstrigo uostamiesčių ekipos pabūklai. „Neptūnas“ net 7 su puse minutės nepelnė nė taško. „Kibirkštis–MRU“ rungtynes baigė tarpsniu 18:2, ir pergale 72:50.

Pirmąją vietą reguliariajame čempionate užsitikrinusių „Kibirkšties–MRU“ krepšininkių pusfinalio serijoje lauks ketvirtoje pozicijoje likusi komanda. Šią vietą užimančios „Šiaulių“ (9 pergalės/9 pralaimėjimai) krepšininkės sieks pakilti laipteliu ir iš trečiosios vietos nustumti „Neptūną“ (10/7) iš trečiosios pozicijos. Tačiau vargu, ar išdegs šis planas, nes A.Gabalytės vadovaujamoms krepšininkėms liko trejos rungtynės, o dvejas iš jų žais su autsaiderėmis.

„Kibirkštis–MRU“ – „Neptūnas“ 72:50 (15:10, 20:10, 18:19, 19:11).

„Neptūnas“: Gintarė Paulauskaitė, Agnė Černeckytė – po 12, Andra Gabalytė – 10, Dalia Donskichytė – 8, Dominyka Paliulytė – 7, Ligita Tamutytė – 1.