2024 19 balandžio

Gal „Neptūno“ krepšininkai, žaisdami ne savo rankomis, streikuoja?

Klaipėdos „Neptūnas“, visas rungtynes Utenoje vilkęsis iš paskos, susitikime su „Juventus” penketuku, patyrė gėdingą pralaimėjimą – 58:98.

Nuo varžybų pradžios „Neptūno” krepšininkai patyrė „Juventus” tritaškių krušą – per pirmąsias keturias minutes aukštaičiai iš toli šovė taikliai tris kartus. Po šalto dušo klaipėdiečiai atkuto. Martynas Mažeika tritaškiu ištirpdė skirtumą iki dviejų taškų –17:19.

Uostamiesčio krepšininkų bėdos prasidėjo antrajame kėlinyje. Šeimininkai įgiję dviženklį pranašumą atgal nesidairė, o Klaipėdos komandos puolimas buksavo. Pirmoje rungtynių pusėje „Neptūno“ taikliarankiai baudas metė 42 proc. taiklumu.

Po pertraukos „Juventus” apsukų nemažino, ir skirtumas tarp komandų dar labiau didėjo. Aukštaičiai pasiekė 29 taškų persvarą.

„Neptūno” agonija tęsėsi ir paskutiniajame ketvirtyje. Nieko puolime nuveikti nesugebėję klaipėdiečiai patyrė didžiausią sezono pralaimėjimą.

Šiose rungtynėse pajūrio krepšininkai mėtė lyg nesavo rankomis – vos 32 proc. žaidžiant ir 45 proc. nuo baudų metimo linijos.

Uteniškių komandoje žaidžiantis klaipėdietis Marius Runkauskas prie pergalės prisidėjo 14 taškų. Gegužės 20-ąją 35-ąjį gimtadienį švęsiantis krepšininkas per 22 min. pataikė 3 tritaškius iš 5, visas 3 baudas ir 1 dvitaškį iš 3. Buvęs „Neptūno“ gynėjas atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir susitikime uždirbo 18 naudingumo balų.

„Juventus“ – „Neptūnas“ 98:58 (22:17, 24:13, 29:16, 23:12).

„Neptūnas“: Džiugas Slavinskas – 13, Martynas Mažeika – 9, Žygimantas Janavičius, Matas Jogėla, Darrinas Dorsey – po 7, Evaldas Šaulys – 5, Norbertas Giga – 4, Benas  Griciūnas, Simas Galdikas, Giedrius Stankevičius – po 2.