Klaipėdietiškame „brolžudiškame“ mūšyje – jaunimo triumfas

Lietuvos vyrų 1-osios lygos rankinio čempionate sulaukta dviejų Klaipėdos komandų akistatos. Uostamiesčio derbiu paženklintame mūšyje kovėsi „Telecom–Mėmelio“ ir „Viesulo–Dragūno“ septynetukai.

Triumfavo jaunesni, todėl ir eiklesni „Dragūno“ dubleriai 31:25. Po darbų rankinį žaidžiantys „Mėmelio“ rankininkai „kapojosi“ iki 50-osios minutės, per likusį laiką Gintaro Cibulskio ugdomas atžalynas ir toliau buvo guvus, patyrę varžovai sunkiai „gaudė kvapą“.

Pirmą bandymą atitrūkti „Viesulo“ sporto centro auklėtiniai atliko pirmajame kėlinyje, kai 16-ąją min. įgijo 3 įvarčių pranašumą – 12:9. Tačiau Linas Budginas dviem įvarčiais ir Aivaras Ramanauskas vienu sugrąžino pusiausvyrą.

Dar sykį „viesuliukai“ bandė sukelti viesulą prasidėjus antrajam kėliniui – 36-ąją min. jie vėl įstengė pasiekti 3 įvarčių persvarą – 20:17. Nuo šios akimirkos „Mėmelio“ vyrams nebepavyko išlyginti rezultatą, tačiau jie iki 57-osios minutės vis dar kėlė nerimą varžovams – 24:27.

„Kovojo patirtis prieš jaunystę ir energiją. Deja, patirčiai neužteko „batareikų“, – apgailestavo derbio mūšį prapylę „mėmeliečiai“.

„Telecom–Mėmelis“ – „Viesulas–Dragūnas“ – 25:31 (15:16).

„Telecom–Mėmelis“: Aivaras Ramanauskas – 7, Linas Budginas – 5, Gvidas Gulbinskas – 4, Kęstutis Kremeris – 3, Gediminas Dumčius, Giedrius Budginas – po 2, Nerijus Lučkauskas, Rokas Radavičius – po 1.

„Viesulas–Dragūnas“ : Tomas Valentukevičius, Orestas Biknius – po 6, Rokas Palskys, Tomas Drakšas – po 5, Ignas Savičius – 4, Ramojus Mažrimas – 3, Edvinas Aidukonis, Justas Čėsna – po 1.

Komandų turnyrinė rikiuotė

Vieta              Pavadinimas                                         R.              T.

1. Vilniaus „Amber“                                                     9               18