2021 22 rugsėjo

Uostamiesčio jaunučiams lengvaatlečiams – visų medalių po du

Klaipėdoje surengtose Lietuvos jaunučių uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybėse, kuriose varžėsi daugiau kaip 250 jaunųjų sportininkų, geriausiai sekėsi vilniečiams.

Sostinės pirmosios ekipos nariai pelnė 235 taškus, Kauno pagrindinės komandos lengvaatlečiai buvo antri – 209 taškai.

Po nemažos pertraukos įvairiose amžiaus grupėse miestų rikiuotėje į trečią vietą pakilo klaipėdiečiai – 199 taškai. Uostamiesčio greitakojų pagrindiniai konkurentai – šiauliečiai liko ketvirti aštuonių komandų įskaitoje – 172 taškai.

Klaipėdos sportininkai iškovojo po du visų spalvų medalius.

Sėkmingiausia pajūrio lengvaatlečiams buvo 2000 m vaikinų bėgimo rungtis. Dvi aukščiausias prizininkų pakylos pakopas užėmė Lino Bružo ir Lilijos Milikauskaitės auklėtiniai – Valentas Mockus – 6 min. 19,26 sek. ir Joris Dėdinas – 6 min. 27,06 sek.

Šauniai bėgo mūsų sprinterės. 60 m distancijoje nepralenkiama buvo Gabija Mockutė – 8,21 sek., o Amanda Kaminskytė buvo trečia – 8,37 sek.

Vicečempionės titulu galės didžiuotis asmeninį rekordą 200 m distancijoje pasiekusi Aliana Odebiyi  – 27,28 sek. Greitesnė buvo žinomo krepšininko Kęstučio Marčiulionio duktė Ema Marčiulionytė – 27,02 sek.

Rutulio stūmimo sektoriuje bronzos medaliu nudžiugino Ema Baužaitė – 10 m 25 cm.

Arti prizininkų buvo ketvirtąsias vietas užėmę Urtė Aušraitė, 60 m rungties finale nubėgusi per 8,49 sek., Artemijus Dmitrenka, 600 m nuotolį įveikęs per 1 min. 42,50 sek.

Dėmesio verta ir aukščiausiai iššokusi Aurėja Beniušytė – 1 m 70 cm. Kaunietė – garsaus šalies futbolininko Ričardo Beniušio, žaidusio Lietuvos nacionalinėje rinktinėje, Klaipėdos „Atlante“, duktė.

Lietuvos jaunučių čempionato prizininkai ir klaipėdiečių užimtos vietos

60 m

Mergaitės (39 dalyvės)

1. Gabija Mockutė (Klaipėda) – 8,21 sek. (finale)

2. Gabija Jankunec (Šiauliai) – 8,31 sek. (finale)

3. Amanda Kaminskytė (Klaipėda) – 8,37 sek. (atrankos etape), 8,44 sek. (finale)

4. Urtė Aušraitė (Klaipėda) – 8,49 sek. (finale)

17. Julija Vanagaitė (Klaipėda) – 9,09 sek.

24. Ieva Marija Raudytė (Klaipėda) – 9,20 sek.

Vaikinai (16 dalyvių)

1. Danielius Vasiliauskas (Vilnius) – 7,41 sek.

2. Rytis Malakauskas (Utena) – 7,70 sek.

3. Kasparas Kudzinevičius (Kaunas) – 7,91 sek.

9. Deimantas Kondrašovas (Klaipėda) – 8,47 sek.

13. Martynas Stonkus (Klaipėda) – 8,72 sek.

200 m

Mergaitės (33 dalyvės)

1. Ema Marčiulionytė (Vilnius) – 27,02 sek.

2. Aliana Odebiyi (Klaipėda) – 27,28 sek.

3. Andrija Krupovičiūtė (Kaunas) – 27,32 sek.

10–11. Jogailė Navickaitė (Klaipėda) – 29,20

10–11. Laura Daukantaitė Vilnius 29,20 sek.

12. Gabrielė Vitkevičiūtė (Klaipėda) – 29,28 sek.

20. Meda Buziūtė (Klaipėda) – 30,34 sek.

28. Viltė Makaraitė (Klaipėda) – 31,26 sek.

29. Aurelija Gailė (Klaipėda) – 31,74 sek.

Vaikinai (18 dalyvių)

1. Matas Janarauskas (Kėdainiai) – 25,93 sek.

2. Modestas  Lyškus (Vilnius) – 26,28 sek.

3. Deimis Mackonis (Šiauliai) – 26,30 sek.

9. Danielius Moisejenka (Klaipėda) – 27,90 sek.

11. Ervinas Šakinis (Klaipėda) – 28,68 sek.

17. Linas Linkauskas (Klaipėda) – 32,79 sek.

600 m

Mergaitės (23 dalyvės)

1. Rusnė Lataitytė (Vilnius) – 1 min. 42,13 sek.

2. Skaistė Vilčinskaitė (Vilnius) – 1 min. 43,54 sek.

3. Goda Šiaudvytytė (Šilutė) – 1 min. 46,25 sek.

7. Agnė Gintilaitė (Klaipėda) – 1 min. 50,65 sek.

Vaikinai (10 dalyvių)

1. Titas Kukšta (Vilnius) – 1 min. 32,66 sek.

2. Povilas Strazdas (Kaunas) – 1 min. 37,54 sek.

3. Augustas Usovas (Švenčionys) – 1 min. 37,66 sek.

4. Artemijus Dmitrenka (Klaipėda) – 1 min. 42,50 sek.

5. Danielius Jurgaitis (Klaipėda) – 1 min. 49,29 sek. (asmeninis rekordas)

2000 m

Mergaitės (13 dalyvių)

1. Upė Jurkšaitytė (Vilnius) – 6 min. 57,67 sek.

2. Goda Ziaziulytė (Vilnius) – 7 min. 05,55 sek.

3. Adrija Jakubauskaitė (Šiauliai) – 7 min. 13,51 sek.

Klaipėdiečių nebuvo.

Vaikinai (9 dalyviai)

1. Valentas Mockus (Klaipėda) – 6 min. 19,26 sek.

2. Joris Dėdinas (Klaipėda) – 6 min. 27,06 sek.

3. Danielis Bendaravičius (Marijampolė) – 6 min. 30,11 sek.

2000 m ėjimas

Mergaitės (6 dalyvės)

1. Justė Perveneckaitė (Švenčionys) – 9 min. 33,11 sek.

2. Justė Kvedaraitė (Vilnius, Kėdainiai) – 11 min. 15,20 sek.

3. Armanda Tolytė (Birštonas) – 11 min. 17,53 sek.

5. Nadežda Novikova (Klaipėda) – 12 min. 01,03 sek.

3000 m ėjimas

Berniukai (7 dalyviai)

1. Liudas Grincevičius (Švenčionys) – 16 min. 35,44 sek.

2. Paulius Bagdonavičius (Jonava) – 16 min. 54,88 sek.

3. Nojus Butėnas (Birštonas) – 17 min. 36,71 sek.

Klaipėdiečių nebuvo.

Šuolis į aukštį

Mergaitės (13 dalyvių)

1. Aurėja Beniušytė (Kaunas) – 1 m 70 cm

2. Elzė Ožechauskaitė (Šiauliai) – 1 m 55 cm

3. Gabija Mozerytė (Kaunas) – 1 m 55 cm

5–6. Kamilė Labanauskaitė (Klaipėda) – 1 m 45 cm

5–6. Skaistė Samsonova (Klaipėda) – 1 m 45 cm

Berniukai (9 dalyviai)

1. Armandas Tamašauskas (Šiauliai, Joniškis) – 1 m 70 cm

2. Kostas Lukošiūnas (Vilnius) – 1 m 65 cm

3. Kasparas Gustas (Kaunas) – 1 m 60 cm

6. Karolis Lapinskas (Klaipėda) – 1 m 40 cm

7. Dovydas Šimas (Klaipėda) – 1 m 35 cm

Šuolis į tolį

Mergaitės (17 dalyvių)

1. Miglė Juškaitė (Šiauliai) – 4 m 98 cm

2. Joana Fiodorovaitė (Kaunas) – 4 m 66 cm

3. Deimantė Kazlauskytė (Raseiniai) – 4 m 65 cm

14. Aleksandra Ostroumova (Klaipėda) – 3 m 58 cm

Berniukai (16 dalyvių)

1. Adanas Balkauskas (Šiauliai) – 6 m 21 cm

2. Vincas Zokas (Kaunas) – 5 m 09 cm

3. Liudas Zokas (Kaunas) – 5 m 03 cm

6. Salvijus Butkus (Klaipėda) – 4 m 88 cm

Rutulio (3 kg) stūmimas

Mergaitės (15 dalyvių)

1. Augustė Virbalaitė (Kaunas) – 10 m 55 cm

2. Ugnė Švalkutė (Vilnius) – 10 m 44 cm

3. Ema Baužaitė (Klaipėda) – 10 m 25 cm

Rutulio (4 kg) stūmimas

Berniukai (21 dalyvis)

1. Justas Ašmonas (Kaltinėnai) – 15 m 15 cm

2. Rokas Bogomolnikovas (Alytus) – 14 m 34 cm

3. Dominykas Stankus (Akmenė) – 13 m 90 cm

15. Gvidas Žinkevičius (Klaipėda) – 10 m 23 cm

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *