2024 24 balandžio

„Neptūnas–Akvaservis“ – ketvirtfinalyje!

Klaipėdos „Neptūnas–Akvaservis“, Palangoje 73:67 nugalėjęs „Kuršius“, iškovojo bilietą į Nacionalinės krepšinio lygos čempionato ketvirtfinalį.

Lemiamas rungtynės komandos pradėjo apsikeisdamos tiksliomis atakomis, tačiau sužaidus septynias minutes klaipėdiečiai įgijo 10 taškų persvara – 17:7. „Kuršiai“ į tai atsakė dviem taikliais tritaškiais ir po pirmojo kėlinio „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo 4 taškų persvarą – 21:17.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai keturias minutes negalėjo pelnyti taškų, o tai leido „Kuršiams“ išsiveržti į priekį. Vėliau Simono Serapino auklėtiniai spurtavo 9:0 ir kėlinį baigė būdami priekyje 37:28.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas–Akvaservis“ keturiais taikliais tolimais metimais padidino persvara iki 13 taškų, 45:55. Tačiau Mantvydo Žukausko pastangomis iki kėlinio pabaigos „Kuršiams“ pavyko sušvelninti rezultatą 55:46.

Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo susigrąžindami 12 taškų pranašumą. Įpusėjus kėliniui „Kuršiai“ pradėjo klaipėdiečius spausti per visą aikštelę ir tuo pasinaudoję sumažino skirtumą iki 5 taškų. Per likusį laiką „Neptūnas–Akvaservis“ neleido varžovams priartėti ir šventė pergalę rezultatu 73:67.

Ketvirtfinalyje uostamiesčio penketuko varžovu bus Šakių „Vytis“. Ketvirtfinalis prasidės jau kovo 8-ąją, Šakiuose.

„Kuršiai“ – „Neptūnas–Akvaservis“ 67:73 (17:21, 11:16, 18:18, 21:18).

„Neptūnas–Akvaservis“: Matas Vaitkus – 13, Adomas Sidarevičius, Lukas Kreišmontas – po 12, Gabrielius Mažeika – 11, Dovydas Romančenka – 9, Gediminas Leščiauskas – 8, Nojus Mineikis – 7, Petras Piekus – 1.