2024 20 balandžio

Pirmosios dienos vakare medalius kalė P. Pekūnaitė ir N. Skirutis

Baltijos šalių plaukimo čempionato stipriausių dalyvių („Open“) finalinėse varžybose klaipėdiečiams medaliais taip gausiai nelijo, kaip iki pietų – per jaunimo ir jaunių pirmenybes.

Du kartus prizininke tapo nugara plaukianti Paulina Pekūnaitė. Pastaraisiais metais Panevėžyje meistriškumą kelianti sportininkė vicečempione tapo 200 m distancijoje – 2 min. 21,62 sek.

Dar P. Pekūnaitė iškovojo bronzos medalį 50 m nuotolyje – 30,60 sek.

Trečią vietą 200 m rungties kompl. būdu finale užėmė klaipėdietis Nojus Skirutis – 2 min. 09,18 sek.

A finaluose dar plaukę Danielius Kvederis, Mantas Česnakas buvo arti prizininkų, tačiau turėjo tenkintis penktosiomis vietomis, o Evaldas Babakinas (100 m nugara) liko aštuntas.

Dėl bėdos šeimoje (tapo žinoma, kad mamos teigiamas COVID-19 testas) ir dėl griežtos tvarkos, iš čempionato pasitraukė klaipėdietis Daniilas Žučkovas. Jo vietą finaluose užėmė kiti plaukikai.