Neišsaugota „Dragūno“ pergalė Viljandyje

Klaipėdos „Dragūnas“ vėl išvyko į Estiją, kur jo laukia dvejos Baltijos rankinio lygos pirmenybių rungtynės.

Pirmąsias varžybas daugkartiniai Lietuvos čempionai žaidė Viljandyje su „Viljandi“ septynetuku. Atkakli kova baigėsi lygiosiomis – 26:26.

Artūro Juškėno gvardija nuo pirmųjų minučių išsiveržė į priekį 4:0. Estams pavyko stabilizuoti situaciją tik po minutės pertraukėlės. Nors klaipėdiečiai turėjo keturių įvarčių pranašumą, tačiau skirtumas nedidėjo „Dragūno“ naudai.

Artėjant pertraukai „Viljandi“ ekipa vis labiau artėjo klaipėdiečių link, o po 30 min. komandas skyrė vos įvartis – 11:12.

Pailsėję estai tuoj pat išlygino rezultatą ir persvėrė – 14:13. Kurį laiką komandos žygiavo greta, o įpusėjus kėliniui lietuviai vėl nurūko į priekį 20:17.

Likus žaisti dešimt minučių klaipėdiečių klube vienas po kito buvo pasiųsti dvi minutes pailsėti du rankininkai – Laurynas Simonavičius ir Žanas Gabrielius Virbauskas. Tuo pasinaudoję estai vėl sušvelnino skirtumą. Tuoj raudoną kortelę prieš save išvydo ir rungtynes pirmiau laiko baigė Deividas Virbauskas. Tuo bėdos nesibaigė. Netrukus 7 m baudinį nerealizavo Lukas Juškėnas.

Užteko Viljandžio rankininkams persverti rezultatą 22:21, klaipėdiečiams rado slaptų papildomų jėgų. Ž. G. Virbauskas, L. Juškėnas, M. Lapiniauskas pasistengė, kad lietuviai vėl būtų priekyje.

Likus žaisti 1 min. 20 sek. „Dragūnas“ turėjo 2 įvarčių persvarą – 26:24.

Šeimininkai paėmė minutės pertraukėlę, kuri vėliau davė vaisių. Kai jie sušvelnino skirtumą iki vieno įvarčio, dar buvo likusi minutė. Tačiau klaipėdiečiai nesurengė rezultatyvaus išpuolio, o estai sugebėjo išlyginti santykį.

Klaipėdiečiai paskutinei atakai turėjo 10 sek. Minutės pertraukėlės metu A. Juškėno nubraižytas planas liko neįgyvendintas – su „Viljandi“ klubu pasidalyta po tašką – 26:26.

„Viljandi“ – „Dragūnas“ – 26:26 (11:12).

„Dragūnas“: Lukas Juškėnas – 7, Žanas Gabrielius Virbauskas – 6, Laurynas Simonavičius, Gytis Šmantauskas – po 3, Danila Chlušakas, Mykolas Lapiniauskas, Deividas Virbauskas – po 2, Benas Butkus – 1.