2024 24 balandžio

Klaipėdiečiai ketvirtfinalio kovoje net nesuprakaitavo

„Dragūno“ rankininkai lengva pergale pradėjo Lietuvos rankinio lygos čempionato ketvirtfinalį. Pirmosiose šio etapo rungtynėse namuose klaipėdiečiai nugalėjo Šiaulių „Dubysą“ net 44:28.

Nuo rungtynių pradžios žaidimo eigą kontroliavęs „Dragūnas“ netruko susikrauti persvarą – 8:3, 16:9, 21:11. Pertrauką komandos pasitiko šeimininkams pirmaujant 10 įvarčių skirtumu – 23:13.

Prasidėjus antrajam kėliniui šiauliečiai sumažino santykį dviem įvarčiais – 18:26, tai buvo tolygu į liūto tąsymą už ūsų. Supykę daugkartiniai šalies čempionai laimėjo tarpsnį 9:2 ir pasiuntė „dviratininkus“ į tamsų pavėsį – 35:20.

Per likusį rungtynių laiką „Dubysa“ intrigos sugrąžinti nebesugebėjo, o Klaipėdos ekipa šventė tvirtą pergalę – 44:28.

Klaipėdiečių vartininkas Mantas Stankaitis tvirtino, kad daugiau laiko kovoti treneris Artūras Juškėnas skyrė jauniems rankininkams.

„Rezultatas – neblogas, tačiau gana daug praleidome įvarčių. Mes, vartininkai, stengėmės padėti, tačiau buvo spragų gynyboje. Buvo daug prarastų kamuolių, neišnaudojome progų, kai buvo galima perimti kamuolius ir patiems užpulti. Bet daug atakų dėl to neįvyko. Atsakomosiose rungtynėse bandysime įgyvendinti tai, kas šiandien nepavyko, reikėtų daugiau greitų atakų“, – sakė M. Stankaitis.

Antrąsias ketvirtfinalio rungtynes „Dragūnas“ žais Šiauliuose šeštadienį, 14.30 val. Rungtynės bus transliuojamos „Youtube“ kanalo Lietuvos rankinio lygos paskyroje.