Žaidė netikėdamos savo jėgomis

Klaipėdos „Viesulo–Dragūno“ rankininkėms nepavyko žengti vyrų pėdomis ir patekti į Lietuvos moterų rankinio čempionato pusfinalį.

Atsakomosiose ketvirtfinalio varžybose Vilniuje uostamiesčio žaidėjos 20:27 pralaimėjo „Tauro“ septynetui. Sostinės ekipai šio skirtumo pakako, nes pajūryje Daivos Pakulienės (dėl ligos nevykusios į varžybas) ir Auksuolės Stropienės auklėtinės buvo laimėjusios kuklesniu skirtumu – 27:24.

Vilnietėms gana ilgai negalėjo pasiekti savo tikslo – išsiveržti į priekį didesniu skirtumu. Likus iki pertraukos trims minutėms „Tauras“ pirmą kartą įgijo dviejų įvarčių pranašumą – 12:10. Kėlinį šeimininkės laimėjo 13:11.

Poilsio minutės buvo naudingesnės vilnietėms. Antrąją pusę jos pradėjo trijų įvarčių serija – 16:11. Įpusėjus antrajam kėliniui ekipas skyrė 7 įvarčiai – 19:12. Klaipėdiečių jėgos seko. Jos daugiau nei dešimt minučių negalėjo pelnyti įvarčio.

Viešnias į priekį bandė tempti 9 įvarčius pelniusi Dovilė Mižutytė, kitos klaipėdietės, turbūt, pačios netikėjo, kad gali išsigelbėti. Net pralaimėdamos jos neskubėjo atakuoti.  Prie svarbiausios sezono pergalės Vilniaus komandoje daugiausiai prisidėjo jau ir Lietuvos moterų rinktinėje debiutavusi Silvija Mackonytė – 12 įvarčių, Dominyka Andronik pridėjo 6. Tad dvi rankininkės pelnė du trečdalius komandos įvarčių. Kone tiek, kiek visa „Viesulo–Dragūno“ ekipa.

„Tauras“ pusfinalyje iki 2 pergalių susitiks su reguliaraus čempionato nugalėtoja Kauno r. „Cascada–Garliava“. Klaipėdietėms – baigėsi sezonas.

„Tauras“ – „Viesulas–Dragūnas“ – 27:20 (13:11).

„Viesulas–Dragūnas“: Dovilė Mižutytė – 9, Austėja Rimkutė – 4, Mireta Rutytė, Samanta Klovaitė – po 3, Aušra Stroputė – 1.