Antroji diena irgi pažėrė medalių kilimo princesėms

Kaune vykusio Lietuvos meninės gimnastikos vaikų ir jaunučių amžiaus mergaičių daugiakovės čempionato antroji diena taip pat nepagailėjo medalių uostamiesčio gracijoms.

Tarp 2011 metais gimusių sportininkių bronzos medalį dvikovėje iškovojo Akvilė Jočytė – 22,10 balo.

Geriau pasirodė vilnietės Smiltė Christauskaitė – 27,60 balo ir Milda Žilanė – 24,10.

Puikiai rungtyniavo ir kitos klaipėdietės – Julija Voločko, užėmusi 4-ąją vietą tarp 32 dalyvių – 21,83 balo, Izabelė Bertulė – 5-ąją – 21,20, Leticija Špučytė – 8-ąją – 20,00, Ugnė Vasiliauskaitė – 10-ąją – 18,56 ir Ariana Vaičkutė – 11-ąją – 18,26.

Už pratimą su lanku I. Bertulė sulaukė 11,80 balo įvertinimo ir iškovojo sidabro medalį. Geriau įrankį valdė tik S. Christauskaitė – 15,70.

O pratimo su kamuoliu rungtyje geriau pasirodė kitos gimnastės. Vienvaldės lyderės nebuvo – auksą pasidalijo klaipėdietė A. Jočytė ir vilnietė M. Žilanė. Abi jos sulaukė vienodo teisėjų verdikto – 12,56 balo.

2010 m. gimusių mergaičių grupėje uostamiesčiui atstovavo vos trys sportininkės.

Geriausiai pasirodžiusi Estėja Žiliūtė dvikovėje surinko23,66 balo. Tai garantavo penktąją vietą.

Kamilė Jumaševaitė tarp 34 gimnasčių buvo 16-ta – 19,53, Greta Bružaitė – 21-a – 16,53.

Pirmą dieną čempionėmis tapo Abigelė Pucetaitė ir Elija Vilnonytė, vicečempionėmis – Lilija Maiboroda, Patricija Kareivaitė ir Eva Šeremetova. Bronzos medalį iškovojo Mariela Usik.