2024 27 gegužės

Klaipėdietis D. Norvilas: „Po ligos daug ką mokiausi iš naujo“

Gargždų „Banga“ pernai grįžo į aukščiausią šalies futbolo lygą, o viena svarbiausių komandos mechanizmo dalių buvo komandos saugas Dovydas Norvilas.

2020-aisiais gargždiškiai buvo labai arti to, kad gautų bilietą į šių metų Europos turnyrą, tačiau kortas komandai sumaišė „Panevėžys“, laimėjęs Lietuvos futbolo taurę ir taip atėmęs iš „Bangos“ viltį.

Klaipėdietis į Gargždų ekipą buvo priimtas 2019-aisiais, komandai rungtyniaujant 1-osios lygos čempionate.

D. Norvilas neslėpė, kad norėjo padėti rajono vienuolikei grįžti į A lygą.

„Pirmo sezono tikslas buvo padėti „Bangai“ patekti tarp stipriausių ekipų, klubo vadovybė ir treneriai norėjo grįžti ten. Džiugu, kad pavyko, nes klubas turi svorį ir šiai komandai yra vieta tik A lygoje“, – savaitės interviu rubrikoje sakė Gargždų komandos saugas.

„Bangos“ komandai jau ne vieną sezoną vadovauja tas pats strategas Tomas Tamošauskas. Kaip teigė D. Norvilas, kai komandai ilgą laiką vadovauja vienas treneris, lengviau yra ir patiems žaidėjams.

„Žaidėjai irgi jau pažįstame trenerį, žinome, ko jis tikisi ir nori iš žaidėjų. Mums jau yra lengviau tvarkytis su užduotimis.

Treneris reikalauja 100-120 procentų atsidavimo, atiduoti visą energiją ir prašo maksimaliai išsikrauti. Ko negalima parodyti klase, tą galime parodyti noru“, – teigė klaipėdietis.

Žaidėjo gyvenime ne viskas buvo rožėmis klota – futbolininkas sunkiausią savo gyvenimo periodą išgyveno 2016-aisiais, kai jį, tuomet „Atlanto“ futbolininką, į ligoninę pasiuntė klastinga liga. D. Norvilas teko kovoti dėl savo gyvybės.

„Tai buvo gripo komplikacija, organizmas neatlaikė ir tikrai buvo didelės bėdos. Reikėjo daug visko mokytis iš naujo. Galiu pasakyti, kad nežinau, ar kiekvienas atlaikytų, bet noras parodė, kad galima sugrįžti. Turėjau draugę, visada palaikė šeima, smagu, kad nelikdavau vienas. Tikrai reikėjo pagalbos, o tas artimas ryšys su artimaisiais vis duodavo sprigtą žengti toliau“, – atsiminimais dalijosi D. Norvilas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *