2021 22 rugsėjo

„Shodan“ ir „Okinavos“ triumfas šalies jaunučių čempionate

Kėdainiuose surengtame Lietuvos vaikų ir jaunučių (iki 14 metų) kiokušin karatė čempionate tryliktus metus iš eilės triumfavo Klaipėdos „Shodan“ klubo mažieji kovotojai.

Luko Kubiliaus ir asistentų ugdomi auklėtiniai kumitė (kovų) rungtyje ryškiai pranoko visus konkurentus. „Shodan“ sportininkai iš viso susižėrė net 79 medalius: 20 aukso, 28 sidabro, 31 bronzos.

Uostamiesčio komandos pranašumą įspūdingai iliustruoja statistika. Antri buvę Vilniaus „Energijos smūgio“ berniukai ir mergaitės atsiliko net 59 žetonais.

Gerai kovojo ir kito Klaipėdos sporto klubo – „Okinavos“ nariai. Jie su 18 prizininkų komandinėje įskaitoje užėmė trečią vietą tarp 33 ekipų.

Čempionais iš šio klubo tapo Vytautas Sadauskas, Gintautas Saveika, Kajus Loda, Elvina Barsteigaitė, Emilijus Stoncelis, Ignas Mažeika, Paulius Zibalis ir Arsenijus Djakovas, vicečempionais – Balys Balčiūnas, Augustas Kazanavičius, Kristupas Tirkšliūnas, Rasa Šeškauskaitė ir Augustinas Bielinskas.

„Okinavos“ prezidentė ir trenerė Diana Mačiūtė neslėpė susižavėjimo: „Fantastiniai mokinių rezultatai, viršyti visi lūkesčiai. Negaliu apsakyti, kaip džiaugiuosi!“

Agurkų sostinėje rungtyniavo per 450 būsimų tatamio meistrų.

Klaipėdiečiai – prizininkai

Mergaitės iki 10 metų

Svorio iki 30 kg grupė

1. Anastasija Škodaitė („Shodan“)

2. Eva Janušonytė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 48 kg

2. Elija Celiščeva („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 53 kg

1. Adriana Jegorova („Shodan“)

3. Rūta Petraitytė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Berniukai iki 10 metų

Iki 30 kg

2. Matas Ališauskas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 35 kg (1 grupė)

1. Gintautas Saveika („Okinava“)

3. Edvinas Strukčinskas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 35 kg (2 grupė)

3. Dominykas Poškus („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 40 kg (1 grupė)

2. Tautvydas Salys („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 40 kg (2 grupė)

2. Robertas Kulpys („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 45 kg

1. Vytautas Sadauskas („Okinava“)

2. Leonas Alčauskas („Shodan“)

3. Tadas Vaitkus („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 50 kg

1. Vykintas Kubilius („Shodan“)

————————————————————————————————–

Mergaitės iki 11 metų

Iki 35 kg

2. Mingailė Simaitytė („Shodan“)

3. Urtė Jonauskaitė („Okinava“)

————————————————————————————————–

Iki 40 kg (1 grupė)

2. Aistė Butvydaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 40 kg (2 grupė)

2. Gerda Beniušytė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 45 kg

3. Kristina Mockutė („Shodan“)

3. Ugnė Šaulytė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 53 kg

2. Vaiva Saulėnaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 59 kg

2. Beatričė Kučinskaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Berniukai iki 11 metų

Iki 30 kg

3. Nojus Bundulas („Okinava“)

————————————————————————————————–

Iki 35 kg (2 grupė)

3. Paulius Eikinas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 35 kg (3 grupė)

3. Edvardas Celiščevas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 40 kg (1 grupė)

2. Arnas Černiauskas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 40 kg (2 grupė)

2. Balys Balčiūnas („Okinava“)

3. Olgerdas Vaitkus („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 45 kg (1 grupė)

3. Andrejus Sitiajevas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 45 kg (3 grupė)

1. Kajus Loda („Okinava“)

3. Augustas Barkauskas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 50 kg

2. Augustas Kazanavičius („Okinava“)

3. Žygimantas Vaičikauskas („Shodan“)

3. Kajus Rutkauskas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Mergaitės iki 12 metų

Iki 34 kg

1. Elvina Barsteigaitė („Okinava“)

3. Liepa Žutautė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 45 kg

2. Sati Kolomojec („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 55 kg (1 grupė)

1. Gertrūda Bendinskaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 55 kg (2 grupė)

2. Saulė Rakauskaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Per 55 kg

1. Gabija Kniežaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Berniukai iki 12 metų

Iki 35 kg

2. Paulius Kaunas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 40 kg (1 grupė)

3. Vilius Vainutis („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 40 kg (2 grupė)

1. Dovydas Ūselis („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 45 kg

2. Žygintas Zabukas („Shodan“)

3. Neilas Zavertas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 50 kg

1. Aurimas Dikšaitis („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 55 kg

2. Oskaras Barkus („Shodan“)

3. Vilius Venckus („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 60 kg

2. Kristupas Tirkšliūnas („Okinava“)

3. Dominykas Rušinskas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Per 60 kg (1 grupė)

1. Artiomas Brianskis („Shodan“)

————————————————————————————————–

Per 60 kg (2 grupė)

3. Aidas Simonaitis („Shodan“)

————————————————————————————————–

Mergaitės iki 13 metų

Iki 45 kg (1 grupė)

3. Viltė Drungilaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 45 kg (2 grupė)

2. Agata Stainytė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 50 kg

1. Goda Surgautaitė („Shodan“)

2. Rasa Šeškauskaitė („Okinava“)

————————————————————————————————–

Iki 55 kg (1 grupė)

3. Saulė Šaulinskaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 55 kg (2 grupė)

1. Karolina Radžiūnaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 60 kg

3. Rugilė Krajinskaitė („Shodan“)

3. Augustė Bakševičiūtė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 79 kg

1. Natalija Vitkutė („Shodan“)

2. Andrėja Gigaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Berniukai iki 13 metų

Iki 40 kg (1 grupė)

3. Dinaras Bružas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 40 kg (2 grupė)

3. Nojus Trukšanovas („Okinava“)

————————————————————————————————–

Iki 45 kg (1 grupė)

1. Emilijus Stoncelis („Okinava“)

————————————————————————————————–

Iki 45 kg (2 grupė)

3. Matas Zaleckas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 50 kg

1. Neilas Švedas („Shodan“)

2. Augustinas Bielinskas („Okinava“)

————————————————————————————————–

Iki 55 kg

3. Lukas Akmenskas („Okinava“)

————————————————————————————————–

Iki 60 kg (1 grupė)

3. Martynas Navickis („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 60 kg (2 grupė)

3. Ernestas Remeikis („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 65 kg

1. Tautvydas Matevičius („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 70 kg

1. Joris Bušma („Shodan“)

2. Tauras Baltrušaitis („Shodan“)

3. Herkus Zibalis („Okinava“)

————————————————————————————————–

Iki 92 kg

3. Airidas Urbonavičius („Shodan“)

————————————————————————————————–

Mergaitės iki 14 metų

Iki 45 kg

2. Austėja Smilingytė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 50 kg (1 grupė)

1. Vilija Narkutė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 50 kg (2 grupė)

2. Ūla Zemeckytė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 55 kg (1 grupė)

1. Deimantė Domeikytė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 55 kg (2 grupė)

3. Kamilė Kurlinkutė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 60 kg

1. Benita Kučinskaitė („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 70 kg

2. Ula Gaube („Shodan“)

————————————————————————————————–

Berniukai iki 14 metų

Iki 40 kg

1. Ignas Mažeika („Okinava“)

2. Kipras Mejeris („Shodan“)

3. Dovydas Lukšas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 50 kg

1. Paulius Zibalis („Okinava“)

————————————————————————————————–

Iki 55 kg

2. Dominykas Dičmonas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 55 kg

3. Arminas Jackus („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 60 kg (1 grupė)

1. Julius Antonovičius („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 60 kg (2 grupė)

2. Liutauras Pachomovas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 65 kg (1 grupė)

2. Ignas Simonavičius („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 65 kg (2 grupė)

1. Simonas Mataitis („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 70 kg

2. Timofejus Fiodorovas („Shodan“)

————————————————————————————————–

Iki 75 kg

1. Arsenijus Djakovas („Okinava“)

————————————————————————————————–

Iki 76 kg

1. Dovydas Bušnevas („Shodan“)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *