2021 3 rugpjūčio

Milžiniškose šokėjų varžybose – medalių liūtis virš klaipėdiečių

Palangoje vykusiose atvirose Baltijos šalių sportinių šokių varžybose puikiai sekėsi jauniesiems klaipėdiečiams, iš kurorto grįžusiems su gausybe medalių.

Savo amžiaus ir meistriškumo grupėse nugalėtojais tapo Vilius Mazys ir Liepa Žukauskaitė, Gerardas Andriuškevičius ir Elinga Kovieraitė, Kajus Kaušas ir Gabrielė Tamašauskaitė, Dominykas Kniukšta ir Elinga Bertašiūtė, Arijus Dabašinskas ir Eva Jundulaitė, Nojus Vaškys irAuksė Stuopelytė, Almantas Kirkutis ir Kornelija Vilkaitė.

Solo grupėse (šokama be partnerio) tarp lyderių buvo Mila Kybartaitė, Andrėja Mačernytė ir Vaida Navickaitė.

Antrąsias vietas užėmė irgi didelis būrys uostamiesčio šokėjų – Jonas Ambrazevičius ir Ugnė Vedeikytė, Kajus Brazdeikis ir Aurėja Blinstrubytė, Matas Veitas ir Elinga Arnašiūtė, Ignas Bičkus ir Austėja Lukauskaitė, Nikita Bumažnikovas ir Arina Razumovskaja bei Emilija Slušnytė.

Kai kuriems iš jų pasirodymas Palangos sporto arenoje buvo pirmasis po ilgo treniruočių ir pandeminio periodo bei pirmieji iškovoti medaliai.

Laimėtų trofėjų ir deleguotų šokėjų gausa tarp klaipėdiečių išsiskyrė „Ten dance“ komanda. Puikiai pasirodė ir kitų Klaipėdos komandų – „Žingsnio“, „Forte“, „Žuvėdros“ nariai.

Klaipėdos šokėjų užimtos vietos

Solo

E2 grupė (47 dalyviai; du šokiai)

1–4. Vaida Navickaitė (Klaipėda), Markas Asačiovas (Kuršėnai), Ūla Majauskaitė (Alytus), Vanesa Krasauskaitė (Šiauliai) – po 60 balų.

5. Elzė Užkuraitytė (Klaipėda) – 59.

6–7. Aistė Lukaitė (Klaipėda), Elžbieta Grigorjevaitė (Kuršėnai) – po 58.

10–12. Elija Pužaitė (Klaipėda), Ema Bulkšaitė, (Kuršėnai), Upė Jaškauskaitė (Kuršėnai) – po 56.

13–16. Ugnė Suprun (Klaipėda), Fausta Lukaitė (Klaipėda), Rustė Baranauskaitė (Širvintos), Elija Elėja Myru (Marijampolė/Kaunas) – po 55.

17–20. Amelija Lizdenytė (Klaipėda), Donata Vadeikytė (Kuršėnai), Ąžuolas Urbonas (Kuršėnai), Gabija Masiulytė (Šiauliai) – po 54.

25–28. Tėja Kazlauskaitė (Klaipėda), Grėtė Markauskaitė (Klaipėda), Gintarė Jokšaitė (Kuršėnai), Luknė Bumblauskaitė (Kuršėnai) – po 51.

29–30. Ema Smagurytė (Klaipėda), Gustė Kazelskytė (Kuršėnai) – po 49.

31. Saulė Pačeržinskaitė (Klaipėda) – 48.

32–35. Ema Kemežytė (Klaipėda), Žiedė Franckevičiūtė (Klaipėda), Viltė Grubliauskaitė (Kuršėnai), Emilija Mekšėnaitė (Kuršėnai) – po 47.

36–40. Jūratė Baranovskaja (Klaipėda), Paulina Stonytė (Klaipėda), Rusnė Meižytė (Kuršėnai), Ela Mikalauskaitė (Kuršėnai), Goda Benetytė (Kretinga) – po 46.

43. Amelija Paukštė (Klaipėda) – 44.

47. Urtė Marija Žebraitytė (Klaipėda) – 30.

———————————————-

E3 grupė (29 dalyvės; 3 šokiai)

1–2. Mila Kybartaitė (Klaipeda), Andrėja Mačernytė (Klaipėda) – po 88.

3–5. Emilija Slušnytė (Klaipėda), Sofija Šeduikytė (Palanga), Karolina Kaulokaitė (Kuršėnai) – po 87.

6–7. Kotryna Zveročkina (Klaipėda), Sesilija Baikaitė (Kaunas) – po 86.

10–11. Kotryna Pranauskaitė (Klaipėda), Andrėja Dapkūnaitė (Kuršėnai) – po 81.

12. Enrika Jonušaitė (Klaipėda) – 80.

15–16. Vytautė Overlingaitė (Klaipėda), Kamilė Tautavičiūtė (Kretinga) – po 77.

17–19. Amelija Dužinaitė (Klaipėda), Sofija Imbrasaitė (Kuršėnai), Saulė Telišauskaitė (Panevėžys) – po 76.


E4 grupė (19 dalyvių; 4 šokiai)

2. Emilija Slušnytė (Klaipėda) – 117.

3. Amelija Avyžiūtė (Klaipėda) – 114.

6. Aurėja Noreikaitė (Klaipėda) – 108.

8. Gerda Kaušaitė (Klaipėda) – 105.

10–12. Kotryna Zveročkina (Klaipėda), Sofija Šeduikytė (Palanga), Gabrielė Paulikaitė (Šiauliai) – po 103.


Vaikai

E2 grupė ST+LA (43 poros; 2 šokiai)

3. Edenas Čubaras – Gabrielė Valužytė (Klaipėda) – 82.

4. Lukas Vedeikis – Ūla Merkevičiūtė (Klaipėda) – 81.

5– 6. Lukas Vedeikis – Danielė Dovydėnaitė (Klaipėda), Nikolas Lukošius – Agita Žiūraitė (Gargždai) – po 80.

10. Dominykas Jucevičius – Ugnė Suprun (Klaipėda) – 76.

11–13. Dovydas Pučkorius – Kotryna Ragainytė (Klaipėda), Nojus Karačiovas – Adelė Klimanskytė (Šilutė), Benas Linevas – Saulė Linevaitė (Kėdainiai) – po 75.

14–18. Kajus Jokšas – Smiltė Statkutė (Klaipėda), Dovydas Pučkorius – Mėta Šikšniūtė (Klaipėda), Mantas Kinčius – Gustė Gnifkovskaitė (Šilutė), Dominykas Kovaliovas – Ūla Majauskaitė (Alytus), Kasparas Poškys – Rugilė Kaubrytė (Kretinga) – po 74.

19–20. Herkus Daržinskas – Mingailė Mockutė (Klaipeda), Armandas Maziliauskas – Amelija Metrikė (Klaipėda) – po 73.

21–23. Denisas Čuiko – Akvilė Pilibaitytė (Klaipėda), Domas Jaškauskas – Upė Jaškauskaitė ( Kuršėnai), Jokūbas Strakšys – Rusnė Demikytė (Kaunas) – po 72.

24–27. Markas Batolinas – Amelija Jurevičiūtė (Klaipėda), Redas Kazlauskas – Gabrielė Andrijauskaitė (Klaipėda), Dominykas Marčenka – Atėnė Banytė (Klaipėda), Nojus Vanagas – Ema Nastojaščaja (Klaipėda) – po 71.

28–30. Konstantinas Jančiauskas – Gabija Kremerytė (Klaipėda), Motiejus Goberis – Ema Vaitkevičiūtė (Šilutė), Armandas Petrulis – Kamilė Arnašiūtė (Šilutė) – po 70.

31–33. Danielius Gudas – Darija Liužinaitė (Klaipėda), Dovydas Macaitis – Eimantė Tranavičiūtė (Klaipėda), Jokūbas Rimkus – Ema Bulkšaitė (Kuršėnai) – po 68.

35. Eimantas Kyžikas – Sofija Aniskevič (Klaipėda) – 65.

37. Gabrielius Šidlauskas – Daina Vitaitė (Klaipėda) – 62.

40. Gabrielius Šidlauskas – Vanesa Krenciūtė (Klaipėda) – 55.

41. Matas Urbelis – Ema Klimova (Klaipėda) – 54.


E3 grupė ST+LA (43 poros; 3 šokiai)

6–7. Armandas Tiurinas – Dominyka Vaitkutė (Klaipėda), Dovydas Zagurskis – Penelopė Mackonytė (Vilnius) – po 118.

11–13. Lukas Vedeikis – Danielė Dovydėnaitė (Klaipėda), Aronas Bišlys – Luka Filinskaitė (Kuršėnai), Arnas Sidaravičius – Patricija Pletaitė (Vilnius) – po 115.

15–16. Julius Pilibaitis – Eva Veiverytė (Klaipėda), Mykolas Ulba – Danielė Adomauskaitė (Plungė) – po 113.

17–19. Oskaras Budrys – Lėja Šulžickaja (Klaipėda), Arnas Vasiliauskas – Amėja Dyglytė (Klaipėda), Naglis Jurevičius – Smiltė Rupšytė (Šiauliai) – po 112.

21–23. Kasparas Antanaitis – Valerija Agafonova (Klaipėda), Nojus Boiko – Livija Antužytė (Klaipėda), Karolis Sirtautas – Meda Tarasevičiūtė (Kaunas) – po 110.

26. Edenas Čubaras – Gabrielė Valužytė (Klaipėda) – 104.

28–29. Joris Klimašauskas – Dominyka Podoliak (Klaipėda), Eimantas Razma – Auksė Buivydaitė (Plungė), Vilius Markušenka – Karolina Tautvydaitė (Šiauliai), Kristupas Skablauskas – Maja Masiulytė (Šiauliai) – po 101.

32–34. Titas Docius – Gabija Kasiliauskaitė (Klaipėda), Danielius Gudas – Sofija Aniškevič (Klaipėda), Paulius Sabutis – Adriana Alaburdaitė (Klaipėda) – po 99.

37. Danielius Gudas – Darija Liužinaitė (Klaipėda) – 97.

38–39. Kajus Jokšas – Smiltė Statkutė (Klaipėda), Eimantas Razma – Vytautė Lubytė (Plungė) – po 96.

40–41. Fiodoras Maksimovas – Milana Krasnych (Klaipėda), Dominykas Krasnickas – Liepa Samuitytė (Kaunas) – po 95.

43. Džiugas Tarankevičius – Elzė Lukaitytė (Klaipėda) – 91.


E4 grupė ST+LA (37 poros; 4 šokiai)

1. Almantas Kirkutis – Kornelija Vilkaitė (Klaipėda) – 161.

3. Matas Klimas – Ema Jatulytė (Klaipėda) – 152.

5–6. Benas Misiukonis – Mantė Motužytė (Klaipėda), Gojus Grudžinskas – Luknė  Indrijauskaitė (Šiauliai) – po 150.

9–10. Alejandro Alvarezas – Amelija Zubkevič (Klaipėda), Rokas Grinkevičius – Liepa Nevinskaitė (Vilnius) – po 148.

11–12. Mantas Sireika – Atėnė Beniušytė (Klaipėda), Mykolas Mikšėnas – Gabrielė Ringailaitė (Kaunas) – po 147.

13–14. Dominykas Vizberkis – Kamila Bazalij (Klaipėda), Joris Kareiva – Ugnė Skirmantaitė (Vilnius) – po 145.

15–18. Alordas Pukinskas – Sofija Vinogradova (Klaipėda), Vykintas Vainauskas – Danielė Adomauskaitė (Plungė), Martynas Vasilevičius – Kamilė Šimanskaitė (Vilnius), Rytis Žukauskis – Ula Toločkaitė (Kaunas) – po 144.

22. Laurynas Mizgeris – Adriana Šurujeva (Klaipėda) – 140.

25–26. Emilis Burdinas – Aurelija Miliūtė (Klaipėda), Pijus Berencas – Guoda  Dulevičiūtė (Šiauliai) – po 135.

30–32. Armandas Tiurinas – Dominyka Vaitkutė (Klaipėda), Dominykas Jukna – Jonė  Marozaitė (Tauragė), Dovydas Zagurskis – Penelopė Mackonytė (Vilnius) – po 129.

36. Ignas Šlimas – Mėja Vasauskaitė (Klaipėda) – 122.


„European children GP open“

Jaunučių II ST grupė (12 porų)

5. Kristupas Sodys – Jogailė Riklevičiūtė (Klaipėda)

7–8. Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (Klaipėda), Ričardas Zizlanis – Džesika Morderere (Latvija)

10. Tomas Slizevičius – Rusnė Šaulytė (Klaipėda)

12. Kristianas Moraras-Urbonas – Kotryna Bernotaitė (Klaipėda)

——————————————————————————————–

Jaunučių II LA grupė (11 porų)

1. Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (Klaipėda)

7. Kristianas Moraras-Urbonas – Kotryna Bernotaitė (Klaipėda)

8–9. Kristupas Sodys – Jogailė Riklevičiūtė (Klaipėda), Augustinas Patockas – Kotryna  Čerbickaitė (Vilnius)

10. Tomas Slizevičius – Rusnė Šaulytė (Klaipėda)


Jaunių II ST grupė (14 porų)

1. Kipras Kūra (Klaipėda) – Elzė Valiūnaitė (Kaunas)

9. Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (Klaipėda)


Jaunių II LA grupė (22 poros)

1. Kipras Kūra  (Klaipėda) – Elzė Valiūnaitė (Kaunas)

13. Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (Klaipėda)

16–17. Timas Narkevičius – Gita Janušauskaitė (Klaipėda), Mathiasas Kermesas – Säde  Sepp (Estija)


Jaunių I ST grupė (16 porų)

1. Yigitas Bairaktaras (Vokietija) – Lukrecija Kūraitė (Klaipėda)

———————————————————————————————————

Jaunių I LA grupė (16 porų)

1. Yigitas Bairaktaras (Vokietija) – Lukrecija Kūraitė (Klaipėda)

7–8. Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (Klaipėda), Radvilas Sakalauskas – Ema  Kniubaitė (Kaunas)


Jaunučiai I

E4 grupė ST+LA (16 porų)

1. Arijus Dabašinskas – Eva Jundulaitė (Klaipėda)

4. Dominykas Kniukšta – Elinga Bertašiūtė (Klaipėda)

12. Benas Misiukonis – Mantė Motužytė (Klaipėda)

13. Laurynas Mizgeris – Adriana Šurujeva (Klaipėda)

14. Antonas Športunas – Polina Čiumakova (Klaipėda)


E6 grupė  ST+LA (2 poros)

1. Dominykas Kniukšta – Elinga Bertašiūtė (Klaipėda)


Jaunučiai II

E4 grupė ST+LA (45 poros)

1. Kajus Kaušas – Gabrielė Tamašauskaitė (Klaipėda)

4. Dovydas Baupkus – Urtė Viskantaitė (Klaipėda)

8. Herkus Aleksandravičius – Izabelė Veiverytė (Klaipėda)

19–21. Danas Pateckas – Viltė Širkaitė (Klaipėda), Benas Bieliauskas (Klaipėda) – Goda Jaremčiukaitė (Mažeikiai), Motiejus Bankauskas – Laura Švedaitė (Vilnius).

23. Arijus Banys – Amelija Grambaitė (Klaipėda)

29–31. Markas Seminavičius – Amelija Petrova (Klaipėda), Aleksandras Savičas – Lukrecija Vilesko (Vilnius), Adomas Dausinas – Luknė Puzaitė (Vilnius)

32. Almantas Kirkutis – Kornelija Vilkaitė (Klaipėda)

33. Paulius Zaburas – Sofija Chavdarova (Klaipėda)

39–40. Jonas Tamošauskas – Ugnė Kripaitė (Klaipėda), Rokas Grinkevičius – Liepa Nevinskaitė (Vilnius)


E6 grupė  ST+LA (15 poros)

5. Edgaras Šidiškis – Kamila Škulepa (Klaipėda)

6. Martynas Bykovas – Elzė Milašiūtė (Klaipėda)

7. Aironas Mikaločius – Deimilė Miciūtė (Klaipėda)


Jauniai I

E4 grupė Combi (36 poros)

23. Gytis Stirbys – Urtė Ripkauskaitė (Klaipėda)

30–31. Gustas Šikšnius – Amelija Miliūtė (Klaipėda), Arnas Blinkevičius – Agota  Rėksnytė (Vilnius)

32–35. Dmitrijus Bazalij – Agnė Dauginytė (Klaipėda), Jokūbas Luganskis – Emilija Marcinkevičiūtė (Kaunas), Nojus Martinkus – Elija Kasparavičiūtė (Gargždai), Jokūbas Urbšas – Gintė Andriekutė (Palanga).

36. Faustas Brazdeikis – Lėja Rimiškytė (Klaipėda)


E6 grupė Combi (40 porų)

6. Aironas Baupkus – Austėja Kajokaitė (Klaipėda)

27–28. Joris Makarevičius – Smiltė Reklinaitė (Klaipėda), Tadas Kačiulis (Kaunas) – Smiltė Vidrinskaitė (Elektrėnai)

29–30. Andrius Jurevičius – Gustė Preikšaitytė (Klaipėda), Dominykas Mikšiūnas – Kamilė Stakėnaitė (Vilnius)

39. Neimantas Bieliauskas – Austėja Endriejauskytė (Klaipėda)


D ST (30 porų)

2. Jonas Ambrazevičius – Ugnė Vedeikytė (Klaipėda)

6. Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (Klaipėda)

15. Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (Klaipėda)

21–23. Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (Klaipėda), Augustas Jonaitis – Urtė Jonkutė (Klaipėda), Arnas Valasevičius – Miglė Pravilonytė (Vilnius)

24. Emilijus Broneika – Airida Kmitaitė (Klaipėda)

25–26. Arijus Širvinskas – Ramunė Kniukštaitė (Klaipėda), Dominykas Aleknavičius – Beata Nauronytė (Šiauliai).

27. Aleksandras Romanenkovas – Gabriela Momiroska (Klaipėda)


D LA (32 poros)

5. Vilius Janeliūnas – Goda Žemaitaitytė (Klaipėda)

8. Jonas Ambrazevičius – Ugnė Vedeikytė (Klaipėda)

9. Eimantas Eirošius – Saulė Turčinskaitė (Klaipėda)

13. Titas Gustainis – Barbora Masiulytė (Klaipėda)

14–15. Aleksandras Romanenkovas – Gabriela Momiroska (Klaipėda), Adrijus Kasiulis – Alina Malenovskaja (Vilnius)

16–18. Arijus Širvinskas – Ramunė Kniukštaitė (Klaipėda), Kevinas Bartnikas – Austėja Grincevičiūtė (Kaunas), Nojus Grolė – Ainė Apuokaitė (Kaunas)

20–21. Augustas Jonaitis – Urtė Jonkutė (Klaipėda), Jonas Guerra Elizondo – Dominyka Joffe (Vilnius)

27. Emilijus Broneika – Airida Kmitaitė (Klaipėda)

32. Aurimas Pronskus – Azzurra Cotticelli (Klaipėda)


Jauniai II

D ST (28 poros)

3. Mantas Bykovas – Anastasija Ševčenko (Klaipėda)

10–11. Vilius Mazys – Liepa Žukauskaitė (Klaipėda), Hubertas Kolakauskas – Aistė Lekstutytė (Kaunas)

18–20. Arnoldas Jonušas – Žilvinė Šakinytė (Klaipėda), Aringas Šliapnikovas – Elija Vainokytė (Šiauliai), Jonas Juchnevicius – Nikole Jonauskaite (Palanga)

21. Nojus Stulpinas – Dineta Kutniauskaitė (Klaipėda)

23. Linas Malakauskas – Aušrinė Stankevičiūtė (Klaipėda)

25. Daniilas Rysevas – Saulė Radzevičiūtė (Klaipėda)

26. Ovidijus Alminas – Izabelė Blaževičiūtė (Klaipėda)


D LA (25 poros)

1. Vilius Mazys – Liepa Žukauskaitė (Klaipėda)

12. Linas Malakauskas – Aušrinė Stankevičiūtė (Klaipėda)

16-17. Nojus Stulpinas – Dineta Kutniauskaitė (Klaipėda), Daniilas Rysevas – Saulė Radzevičiūtė (Klaipėda)

18. Mantas Bykovas – Anastasija Ševčenko (Klaipėda), Arnoldas Jonušas – Žilvinė  Šakinytė (Klaipėda).

22. Ovidijus Alminas – Izabelė Blaževičiūtė (Klaipėda)


Jaunių II C

ST grupė (19 porų)

5. Timas Narkevičius – Gita Janušauskaitė (Klaipėda)

7. Astijus Bertauskas (Rietavas) – Mantė Šimkutė (Klaipėda)

18–19.  Edvinas Venckauskis – Austėja Drūkteinytė (Klaipėda), Michaila Šymkovas – Leyla Sandul (Ukraina).

——————————————————————————————

LA grupė (19 porų)

4. Timas Narkevičius – Gita Janušauskaitė (Klaipėda)

21. Edvinas Venckauskis – Austėja Drūkteinytė (Klaipėda)

——————————————————————————————

Jaunimo + Suaugusiųjų B

LA grupė (16 porų)

6. Denisas Vaičkus – Beatričė Rupšlaukytė ( Klaipėda)

——————————————————————————————

ST grupė (20 porų)

2. Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (Klaipėda)

13–14. Aleksandras Katalovas (Klaipėda) Neda Viržaitytė (Kaunas), Gustas Išganaitis – Rugilė  Dasevičiūtė (Kaunas)


Jaunimo + Suaugusiųjų C

LA grupė (12 porų)

2. Matas Veitas – Elinga Arnašiūtė (Klaipėda)

4. Nikita Bumažnikovas – Arina Razumovskaja (Klaipėda)

7. Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (Klaipėda)

8. Lukas Virmauskas – Greta Mickevičiūtė (Klaipėda)

10. Levas Charitonovas – Karolina Oželytė (Klaipėda)

——————————————————————————————–

ST grupė (19 porų)

2. Ignas Bičkus – Austėja Lukauskaitė (Klaipėda)

5. Mantas Dembinskas – Augusta Kairytė (Klaipėda)

10. Levas Charitonovas – Karolina Oželytė (Klaipėda)

14. Antanas Karalius – Emilija Paulauskaitė (Klaipėda)

18. Gerardas Andriuškevičius – Elinga Kovieraitė (Klaipėda)


Jaunimo + Suaugusiųjų D

ST grupė (7 poros)

2. Nikita Bumažnikovas – Arina Razumovskaja (Klaipėda)

4. Eimantas Strumyla – Gintarė Mačiulaitytė (Klaipėda)

7. Tadas Strakšas – Elzė Piščikė (Klaipėda)


LA grupė (12 porų)

1. Gerardas Andriuškevičius – Elinga Kovieraitė (Klaipėda)

5. Eimantas Strumyla – Gintarė Mačiulaitytė (Klaipėda)

12. Tadas Strakšas – Elzė Piščikė (Klaipėda)


Suaugusiųjų „Open“

ST grupė (10 porų)

7. Kajus Brazdeikis – Aurėja Blinstrubytė (Klaipėda)

9. Ignas Bičkus – Austėja Lukauskaitė (Klaipėda)

——————————————————————————————

LA (7 poros)

4. Aleksandras Katalovas (Klaipėda) – Neda Viržaitytė (Kaunas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *