2024 28 balandžio

Jurbarko čempionų titulai – keturiems klaipėdiečiams

Jurbarke vyko atviras šio miesto MMA ir K-1 čempionatas, į kurį savo sportininkus delegavo trys Klaipėdos klubai.

Pasivaržyti atvyko ir svečiai iš Estijos. Iš viso mieste prie Imsrės kovojo 76 atletai iš 22 komandų.

Jaunimo MMA kovos vyko mažajame narve, kikbokso mūšiai – didžiajame.

Anot organizatorių, išskirtinės kovos vyko tarp trijų merginų, svėrusių iki 61 kg. Tarp jų varžėsi ir klaipėdietė Kamila Pavlova. Dvikovų eiga parodė, kad geriausiai pasirengusi buvo Estijos sportininkė Alisa Bostan. Antrąją vietą užėmė vilnietė Aleksandra Tuzova, uostamiesčio „Titanic“ klubo sportininkė liko trečia.

Užtat pirmosiomis vietomis džiugino „Lutador Klaipėdos“ jaunieji MMA kovotojai. Tarp 12-mečių nugalėjo Vilius Kairys (iki 31 kg), tarp 16-mečių – Taddas Ilgas (iki 67 kg), Edvinas Galdikas (per 72 kg), tarp 18-mečių – Vilius Lukošiūnas (iki 61 kg).

Antras liko 16-mečių grupėje pasirodęs Jokūbas Kazarezas (iki 62 kg), trečias 18-mečių varžybose Laimonas Valančius (iki 84 kg). Vieninteliam „lutadorui“ Dominykui Juškai (iki 70 kg) nepavyko patekti į prizininkų trijulę.

Jurbarko čempioną turės ir Klaipėdos „Lion MMA“ komanda. Jos narys Bernardas Dadyčinas užėmė pirmą vietą 18-mečių svorio iki 77 kg grupėje.

Komandos nugalėtojos taurė atiteko šeimininkų „Panteros“ klubui „PANTERA“. Antri buvo estų „Tokon“ sportininkai, treti – „Lutador Klaipėda“ atletai.

„Lion MMA“ ekipa su 10 taškų buvo septinta, o „Titanic“ klubas su 1 tašku – paskutinis.