2024 13 birželio

„Klaipėdos Baltijos“ ledo ritulininkai sulaukė uostamiesčio universiteto studentų

Įsibėgėja „Klaipėdos Baltijos“ ledo ritulio mokyklos ir Klaipėdos universiteto (KU) bendradarbiavimas.

Universitetas, rengdamas sporto specialistus, yra prisižadėjęs ledo ritulininkams padėti kelti trenerių kvalifikaciją, testuoti sportininkus, vystant jų meistriškumą, suteikti mokslu pagrįstų treniruočių procesus.

„Klaipėdos Baltijos“ ledo ritulio mokykla garantavo, kad laisvalaikio sporto specialybės studentams, studijuojantiems Sveikatos mokslų fakulteto Sporto, rekreacijos ir turizmo katedroje, suteiks sąlygas atlikti praktiką.

Gerų santykių sutartis buvo pasirašyta sausio mėnesį, o jau vasarį treniruotėse praktiką atlieka laisvalaikio sporto programos pirmakursiai. Kaip jiems sekasi, užsuka pasidomėti katedros dėstytoja dr. Vytė Kontautienė. Universiteto atstovei smalsu, kur slypi „Klaipėdos Baltijos“ komandos ir jo vadovo Audriaus Kanclerio pergalių šaltinis. Pati į pačiūžas „įšokusi“ mokslininkė įsitikino, kad A. Kanclerio auklėtiniams sėkmę neša ne stebuklingas gėrimas, kurį vartoja Asteriksas su Obeliksu, o nuolatinės, nelengvos, specifinės treniruotės.

Studentai žada pakviesti jaunuosius sportininkus artimiau susipažinti su Klaipėdos universitetu, kai bus atvirų dienų akcija, apsilankyti, „Žmogaus motorikos tyrimų“ laboratorijoje, dalyvauti projekte „Iškeisk pamoką į paskaitą“.

Alės Jankauskienės (UAB „Foto Cat“) nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *