2024 16 balandžio

Klaipėdiečiai išsaugojo Lietuvos rankinio taurę

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai, Lietuvos vyrų rankinio taurės turnyro finale žaidę šeštus metus iš eilės, nutraukė keistą tradiciją.  Iki šiol pajūrio rankininkai po laimingo finalo, kitą pralaimėdavo. Pirmą kartą jie išsaugojo trofėjų, iškovotą praėjusiais metais.

Kaip ir 2021-aisiais, uostamiesčio vyrai lemiame mūšyje susirėmė su Kauno „Garanitu-Kariu“. Nuo 5-osios min. išsiveržę į priekį, G. Cibulskio šventė įtikinamą pergalę 32:25.

„Nervų daug kainavo, nes finalas yra finalas ir jame negali ramiai jaustis iki rungtynių pabaigos. Finalas buvo emocingas iki paskutinių sekundžių, nes varžovai buvo prisiviję iki 2 įvarčių. Jau buvo pasijautusi komandoje suirutė, bet ačiū vyrams, kurie kovojo iki galo ir pelnytai laimėjo. Daug padėjo ir namų sienos. Mus palaikė apie 400 žiūrovų. Jau senokai neteko patirti tokio gero palaikymo. Pati smagiausi diena tiek man, tiek ir komandai. Man tai pirmas trofėjus trenerio karjeros pradžioje“, – džiaugėsi „Dragūno“ treneris Gintaras Cibulskis.

Nugalėtojams po 5 įvarčius pelnė Laurynas Tomas Drakšas, Laurynas Simonavičius ir Sejedas Naghavialhoseinas iš Ukrainos. Geriausiu finalo rungtynių žaidėju „Dragūno“ gretose išrinktas ukrainietis Danila Chlušakas, pelnęs 4 įvarčius.

 „Prie pergalės daug prisidėjo ir mūsų komandos ukrainiečių nusiteikimas. Tokiu sunkiu momentu jie sugebėjo susikaupti finalo rungtynėms ir ta vienybė persidavė visai ekipai. Vienas kitą labai palaikėme, taip jau seniai buvo“, – tvirtina G. Cibulskas.

„Granito“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 10 įvarčių surinkęs Paulius Šarkauskas.

„Pritrūko jėgų. Mūsų gretas išretino traumos. Dar dviejų lyderių neturime, nes jie atlieka pareigą tėvynei ir yra karinėse pratybose. Tai galima surasti ir šiek tiek pasiteisinimų. Vyrai stengėsi, atidavė daug jėgų, bet ne viskas sekėsi taip, kaip vakar pusfinalyje. Didžiausi sveikinimai „Dragūnui“, kuriam taurės turnyro finale pralaimėjome antrus metus iš eilės. Liūdna pralaimėti finale“, – pripažino „Granito“ treneris Vaidotas Grosas.

„Dragūno“ rankininkai taurės turnyro finale žaidė jau šeštus metus iš eilės. Per šį laikotarpį klaipėdiečiai nugalėtojais tapo tris kartus.

rankinis.lt nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *