2024 27 gegužės

Klaipėdoje – jaunųjų rankininkų kovos

Stipriausios Lietuvos jaunių rankinio komandos, šį savaitgalį Klaipėdoje varžysis dėl U-17 čempionų vardų. Šiomis finalinėmis rungtynėmis pagaliau bus užbaigtas 2019-2020 metų sezonas, nes finalai buvo nukelti dėl prasidėjusio karantino.

Merginų grupėje dėl nugalėtojų taurės varžysis Vilniaus SM „Tauras“, Pasvalio SM, Kauno rajono SM ir Alytaus SRC komandos.

Vaikinų grupėje titulo sieks Vilniaus SM „Tauras“, Kauno SM „Tauras“, Klaipėdos „Viesulo“ SC ir Panevėžio KKSC-SG ekipos.

„Buvo nukelti finalai dėl koronaviruso, todėl tik šį savaitgalį pagaliau uždarysime čempionatą. Klaipėdoje U-17 finalai vyksta pirmą kartą po gana didelės pertraukos ir džiaugiamės, kad dalyvaus bent viena Klaipėdos komanda. Merginos, deja, į finalo ketvertą nepateko, tačiau dėl taurės kovos U-16 nugalėtojai vaikinai, „Viesulo“ sporto centro komanda. Esame rimtai nusiteikę ir norime laimėti“, – sakė „Viesulo“ SC jaunių komandos trenerė Auksuolė Stropienė.

Šeštadienį laukia pusfinaliai, sekmadienį – rungtynės dėl bronzos ir aukso medalių. Visos rungtynės vyks Sporto bazių valdymo centro sporto salėje Taikos pr. 61A.


TVARKARAŠTIS
Šeštadienis, 2020 10 03

Merginų pusfinaliai:

13 val. Vilniaus SM „Tauras“ – Pasvalio SM

14.30 val. Kauno rajono SM – Alytaus SRC

Vaikinų pusfinaliai:

16 val. Vilniaus SM „Tauras“ – Kauno SM „Tauras“

17.30 val. Klaipėdos „Viesulo“ SC – Panevėžio KKSC-SG
Sekmadienis, 2020 10 04

Mažieji finalai:

10 val. merginų pusfinalių pralaimėtojos dėl 3 vietos

11.30 val. vaikinų pusfinalių pralaimėtojai dėl 3 vietos

Finalai:

13 val. merginų pusfinalių laimėtojos dėl 1 vietos

14.30 val. vaikinų pusfinalių laimėtojai dėl 1 vietos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *