2021 11 balandžio

Klaipėdietis D. Pancerevas iškils Prancūzijoje – Marselio baseine

Šį savaitgalį Marselyje vyksiančiose „Golden Tour Camille Muffat“ varžybose, tarp septynių Lietuvos plaukikų bus ir klaipėdietis Daniilas Pancerevas.

Pastaraisiais mėnesiais jis treniravosi Tailande ir bus pirmas „Gintaro“ sporto centro auklėtinio pasirodymas po Lietuvos žiemos čempionato, vykusio Klaipėdoje.

Mūsų šalies garbę dar atstovaus Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Kotryna Teterevkova, Jokūbas Keblys, Aleksas Savickas ir Tomas Navikonis.

Penktadienį D. Pancerevas varžysis 100 m distancijoje peteliške, kitas dvi dienas – rungtyniaus 200 m ir 100 m laisvuoju stiliumi.

Dėl griežtų saugumo reikalavimų dalyvių skaičius apribotas iki 280, teisę varžytis paliekant ne daugiau kaip 100 užsienio plaukikų.

Be lietuvių Prancūzijoje taip pat startuos žinomi sportininkai – olimpinė čempionė Femke Heemskerk (Nyderlandai), Europos čempionas trumpame baseine Arno Kamminga (Nyderlandai), olimpinė čempionė Pernille Blume (Danija), pasaulio čempionas Marco Kochas (Vokietija), olimpinė čempionė Ranomi Kromowidjojo (Nyderlandai), Europos čempionė trumpame baseine Kira Toussaint (Nyderlandai), olimpinė čempionė Federica Pellegrini (Italija).

Šeimininkų gretose išvysime ne ką mažiau tituluotus Florentą Manaudou, Melanie Henique, Mehdy Metellą, Anna Santamans, Jeremy Straviusą, Charlotte Bonnet.

Varžybos įtrauktos į Tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA) oficialų kalendorių, todėl visi sportininkai turės galimybę čia įvykdyti olimpinius normatyvus.

Tradicinės „Golden Tour Camille Muffat“ varžybos yra skirtos legendinei prancūzų plaukikei, Londono olimpinių žaidynių čempionei Camille Muffat atminti.

Daugkartinė pasaulio ir Europos čempionatų prizininkė 2015 metais kartu su dar septyniais keleiviais ir dviem pilotais žuvo aviakatastrofoje Argentinoje, kai filmuojant vieną realybės šou netrukus po pakilimo susidūrė ir nukrito du sraigtasparniai.

Varžybos vyks be žiūrovų tribūnose, o tiesioginę transliaciją bus galima stebėti per „YouTube“ kanalo paskyroje „Fédération Française de Natation“. Rytinė varžybų dalis prasidės 10 val. vietos laiku (Lietuvoje – 11 val.), o vakaro finalų pradžia – 17 val. (18 val.).

Lietuvių startai

Penktadienis (kovo 19 d.)

50 m krūtine: A. Šidlauskas, A. Savickas.

50 m krūtine: K. Teterevkova.

50 m laisvuoju stiliumi: J. Keblys, T. Navikonis.

100 m peteliške: D. Rapšys, D. Pancerevas.

Šeštadienis (kovo 20 d.)

200 m laisvuoju stiliumi: D. Rapšys, T. Navikonis, D. Pancerevas.

200 m krūtine: A. Šidlauskas, A. Savickas.

200 m krūtine: K. Teterevkova.

Sekmadienis (kovo 21 d.)

100 m krūtine: A. Šidlauskas, A. Savickas.

100 m krūtine: K. Teterevkova.

100 m laisvuoju stiliumi: J. Keblys, T. Navikonis, D. Pancerevas.

400 m laisvuoju stiliumi: D. Rapšys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *