Plungėje – triuškinamas pralaimėjimas

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai, tikėjęsi po rungtynių Plungėje su „Babrungu“ papildyti savo taškų kraitį, iš šio Žemaitijos miesto grįžo sudaužyta garbe.

„Babrungas“, iki pertraukos pelnęs net keturis įvarčius, įveikė uostamiesčio komandą 5:1.

Tai buvo trečiasis Kęstučio Ivaškevičiaus auklėtinių nesėkmė Lietuvos 1-osios lygos čempionate.

Svečių bėdos prasidėjo gana greitai. Jau 7-ąją min. šeimininkai rado spragą klaipėdiečių gynyboje ir Tomas Budrys įspyrė kamuolį į „Neptūno“ vartų tinklą. Didžiausiu uostamiesčio ekipos duobkasiu tapo brazilas Henrique Sarmengue Devensas. Jis 21-ąją min. padvigubino skirtumą, prieš pat pertrauką dar du kartus pasiuntė kamuolį Mato Daškaus ginamus vartus.  Ketvirtąjį įvartį legionierius pelnė perspyręs nežinia kodėl savo tvirtovę palikusį klaipėdiečių vartininką.

Esant rezultatui 0:2, šimtaprocentinę progą sušvelninti skirtumą turėjo Jonas Bičkus, tačiau puolėjas nesugebėjo taikliai nukreipti kamuolį į stačiakampį – smūgiuotą kamuolį atrėmė šeimininkų vartininkas.

Po pertraukos įvarčių buvo perpus mažiau. Ir jie krito per paskutiniąsias minutes. Dar vieną spragą klaipėdiečių gynyboje radęs Deimantas Valauskas padidino rezultatą iki 5:0. Paskutinę susitikimo minutę baudos aikštelėje šiurkščiai buvo pargriautas Denisas Matichinas. O skirtą 11 m baudinį šaltakraujiškai realizavo Marius Papšys.

„Babrungas“ – „Neptūnas“ – 5:1 (4:0).

Įvarčiai: 7 min. Tomas Budrys („Babrungas“) – 1:0; 21 min. Henrique Sarmengue Devensas („Babrungas“) – 2:0; 41 min. Henrique Sarmengue Devensas („Babrungas“) – 3:0; 45 min. Henrique Sarmengue Devensas („Babrungas“) – 4:0; 85 min. Deimantas Valauskas („Babrungas“) – 5:0; 90+1 min. Marius Papšys („Neptūnas“; iš 11 m) – 5:1.

„Neptūnas“: Matas Daškus, Erikas Vainoras (nuo 67 min. Laurynas Barsteika), Martynas Velyvis, Jonas Latakas (20 min. įspėtas), Tautvydas Špiegis (nuo 61 min. Aleksandras Fiodorovas), Marius Papšys, Egidijus Dusevičius (nuo 86 min. Paulius Juška), Jonas Bičkus (57 min. įspėtas), Adomas Ankudinovas (nuo 73 min. Tomas Jonušas), Aurimas Skurdelis, Vladislavas Kučerovas (nuo 46 min. Denisas Matichinas).